La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1912 Culés

konto usunięte

6

W sumie to taki Giroud czy Mandzukić to bardzo niedoceniani piłkarze. Co prawda jest to trochę inny profil napastnika, aniżeli Lewandowski, Kane, Lukaku (czyli golleadorzy dający te 30 goli na sezon). Bardziej tacy pracusie, strzelający trochę mniej tych bramek, ale zapewniający regularność, przyzwoity poziom i pewność, że nie znikną w ważniejszych meczach.

Giroud np, ma na koncie Mistrzostwo Świata, spory udział przy wszystkich trofeach klubowych (np, został królem strzelców Ligi Europy, kiedy zdobył to trofeum z Chelsea). Mandzukić z kolei był podstawowym napastnikiem w słynnym Bayernie Juppa Heynckesa, który zdobywał tryplet. Do tego też strzelał i w finale Ligi Mistrzów (jeden z piękniejszych goli), albo też zagrał świetny turniej na mundialu w Rosji, również wpisując się na listę strzelców w finale.

Giroud i Mandzukić to ogólnie bardzo podobny profil napastnika, w każdym razie według mnie. ;D

2

@Yosemite To tak jak nasza obecna 9

0

@Yosemite
i do tego mandzukic chyba bez klubu obecnie, trochę to dziwne
do tych 2 dodałbym dzeko - tez wg mnie przez wielu niedoceniony - choć on nawet bardziej skuteczny od tych 2 bo miał 2 sezony +35 goli

a giruod też mg piłkarz wg mnie - miewał sezony z +20 golami, wiec całkiem przyzwoicie, w pewnym momencie jak już odszedł suarez a nie było kasy myślałem czy jego byśmy nie pozyskali w końcu z griezmannem bardzo dobrze współpracuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?