- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Grudzień... Sezon grypowy w pełni a tutaj wszędzie wykresy lecą równo takimi samymi " skokami " ... Ahhhh ta koroneczka daje nam wszystkim odetchnąć na Święta... ^^ Litościwy skurczybyk
1
@FC1899Barca Inteligentny wirus, atakuje tylko jeśli nie ma świąt, po 21 i w pomieszczeniach z niskimi sufitami :D
2
@FC1899Barca
tylko właśnie teraz nie ma idealnych warunków do rozprzestrzeniania się
idealne to miał październik- listopad jak było 5-10 C i wilgotno
taka pogoda właśnie sprzyja bardziej gyrpą, wirusom itp. a nie mróz, lekki bo lekki ale mróz
0
@lucca87@lucca87, a co z ludźmi w pomieszczeniach? Tam też dużo ludzi pracuje, temp 20-30, wilgotność 40-60, więc powinien się przenosić dosyć szybko.
Nagły spadek liczby testów, nagły spadek liczby zarażonych, przecież jesteśmy chwilę po protestach, a po nich nie było jakiegoś wyraźnego skoku. Statystyki regulowane przez odpowiednie osoby + niechęć ludzi do chodzenia na testy, bo kto chce mieć kwarantannę lub izolacje na święta?
0
@kordyl1010
to na pewno też, niechęć ludzi
ale zauważ też że jak ktoś w pomieszczeniach nosi maseczkę to ryzyko zarażenia jest niskie, poza tym im mniej wirusa w powietrzu (na zewnatrz) tym mniejsze prawdopodobieństwo roznoszenia
zresztą te testy wg mnie są kant o du.. rozbić, tu polecam komentarz dr Basiukiewicza
0
@lucca87 w październiku to chyba nigdy nie spadło na 10 stopni a to w tedy był szczyt
0
@jeyx77x
szczyty były w listopadzie wiec się mylisz, a średnie temperatury w październiku w Polsce to było lekko ponad 10 C, czyli wcale nie tak zdecyowanei powyzej 10 c