- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
11
Konrad de la Fuente vs. Lleida:
Moim zdaniem jego najlepszy występ w tym sezonie. Wielokrotnie faulowany i zdobył ważną bramkę. Wciąż wiele pracy przed nim, ale potencjał jest duży i liczę, że niedługo dostanie szansę w pierwszej drużynie. Musi pracować nad ostatnim podaniem, nad podejmowaniem decyzji i wykończeniem. W Juvenilu A bardziej podobał mi się na prawym skrzydle, ale teraz chyba wolę, gdy gra bliżej lewej strony. Na prawej dobrze radzi sobie w kreacji i potrafi notować wiele asyst, ale na lewej flance jest obecnie bardziej decydujący i ostatnie bramki strzelał grając na lewym skrzydle. Mocno kibicuję.
0
@ViscaBarca123 On mi kapecke przypomina Gnabrego
0
@ViscaBarca123 1:13 szkoda, że nie zdobył brameczki po tym rajdzie
0
@ViscaBarca123 a co z Ilaixem Moribą? Został zgłoszony na listę B do ligi mistrzów i co sie z nim stało?
oprócz tego takie pytanie? Co sądzisz o Hirokim Abe i Lucasie De Vega? Co do tego pierwszego to czytałem że spory talent ale jakoś tak cicho o nim jest. A co do de Vegi to totalnie nic o nim niewiem. Będzie coś z niego czy to transfer w stylu Solano czy Zeballosa żeby pomóc w awansie do drugiej ligi i tyle?
1
@Szpenser Fakt, bardzo podobny styl. Skrzydłowy à la Gnabry/Coman.
1
@Ansufati123 Ilaix kontuzjowany. Wróci do gry za 2 tygodnie. Abe dobry zawodnik, ale moim zdaniem bez potencjału na pierwszy zespół. Lucas to wychowanek La Masii i był w ostatnim sezonie wypożyczony do Cartageny, z którą wywalczył awans do LaLiga2. Aktualnie rozgrywa dobry sezon w rezerwach. Zobaczymy jak dalej.
0
@ViscaBarca123 Występ bardzo dobry. Świetny balans ciała i ta lekkość na skrzydle. Gość zasługuje na szansę w pierwszym w zespole tym bardziej teraz w obliczu kontuzji Fatiego.