- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
7
Zapraszam na kolejne wydanie cyklu ciekawostek lotniczo - geograficznych!
Oznacznia: @MesQueUnClub96 @Odcinkowy @jcdenton @Hosh @kuff @stradomek @arasz1819 @Szymix654 @kuba1794
Link do wczoraj: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9289916#comment-9289916
#652
O to człowiek, który założył jedną z najpotężniejszych spółek na świecie.
William Edward Boeing to amerykański przemysłowiec, konstruktor lotniczy i pilot. Jeden z pionierów lotnictwa, założyciel Boeing Company i jego prezes w latach 1916–1934. W okresie wielkiego kryzysu, na mocy ustawy antytrustowej z 1934, zakazującej jednoczesnego posiadania linii poczty lotniczej i wytwórni lotniczych, został zmuszony do podzielenia swojego przedsiębiorstwa. Zniechęcony, zrezygnował z bycia prezesem przedsiębiorstwa i zajął się hodowlą koni, także w tej dziedzinie osiągając znaczące rezultaty. W okresie II wojny światowej ochotniczo współpracował z Boeing Company jako konsultant.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1a/Portrait%2C_Boeing%2C_William_E.jpg
#52
Rosja i Stany Zjednoczone znajdują się w odległości zaledwie 4 km od siebie w najbliższym miejscu. Jest toi odległość między dwiema wyspami: Małą Diomedą (USA) i Wielką Diomedą (Rosja), które leżą w środku Cieśniny Beringa, czyli kanału między Syberią i Alaską. W środku zimy pomiędzy tymi dwoma miejscami tworzy się lód, ale podróżowanie jest surowo wzbronione.
https://i.wpimg.pl/O/630x399/i.wp.pl/a/f/jpeg/32335/2/6/26e02da464fc5ba53764be9a538a8d31.jpeg
1
@dawo17 na zdjeciu te półwyspy wygladają jak rekin i glowa.