- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
0
Przecież ten Sergi Roberto to jest zacofany o 10 lat. On nic nie wnosi do ofensywny jako prawy obrońca. Nie widać tu różnicy między nim a Bereszyńskim czy Kędziorą. Mega wstyd. Jeden gol z PSG i gość dożywotnio jedzie nie picu
2
@abram3k z tym porównaniem do Bereszyńskiego i Kędzoiry to poszalałeś
1
@abram3k Ocena na podstawie 1 meczu widzę. Kiedy on ostatni raz w kadrze wychodził od 1'? Nie śledzę więc nie powiem. W tym sezonie jako jedyny trzymy równą dobrą formę. Cały czas daje radę będąc samemu w defensywie, a w ofensywie, jak nie gra z Ousem, tylko Trincao, to wygląda bardzo dobrze. Jak gra sam, to też robi co może.
0
@Rewolucja123 Nie. On tak samo gra w klubie. Kreatywność na poziomie Semedo. Jeżeli dla Was to level obrońcy takiego klubu jak Barcelona to współczuje.
0
@abram3k Kreatywność na poziomie Semedo? Napewno.
Nie, to nie jest ten poziom, ale mamy kogo mamy i póki co pokazuje się z bardzo dobrej strony.
2
@abram3k
" den gol z PSG i gość dożywotnio jedzie nie picu"
Skoncz bredzic w Samej Barcelonie Sergi ma 17 bramek i przeszło 30 asyst
0
@abram3k Akurat w tym meczu ładnie sobie pogrywa z Torresem na prawej stronie.
Poza błędem z początku, gdzie stracił piłkę koło połowy, po rajdzie środkiem jak to ma w zwyczaju
0
@abram3k sprawdziłem staty. 1 strata, 1 niecelny strzał, 100%celnych podań, 1 clearances.
W tym sezonie La Liga 2 asysty, 1 gol 3 stworzone duże sytuacje i 1.5 kluczowego podania na mecz.
0
@Rewolucja123 na pewno
0
@MarioVeB! na 200 spotkan ? genialna stata
0
@abram3k A Iniesta jakie miał staty? A Puig, jak grał w zeszłym?
0
@Rewolucja123 Puiq grał?? w Barcelonie B
0
@abram3k Po przerwie przez Covid. Na bocznego obrońce ma dobre statystyki.