- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
22
Gdyby nie Messi to tak naprawdę nikt by nie oglądał tej Argentyny. Taka zwykła drużyna z tym ekstra dodatkiem.
0
@Encore taka truskawka na torcie.
0
@Fabik87 No troszkę ta
2
@Encore kiedyś mieli fajnie grającą mocną ekipę. Np. w 2006 r. bardzo dobrze prezentowali się na MS. Wówczas mieli lidera środka pola, ale niezrozumiałe zmiany w meczu z NIemcami, proba bronienia wyniku skonczyla sie strata gola i finalnie karnymi które Niemcy wygrali.
Na tamtych mistrzostwach to byla ekipa zdolna do walki o tytul.
1
@mekston kto tam grał na środku
0
@mekston przede wszystkim nie ma pomocnika. Taki Banega, czy nawet Biglia przez lata, to było pewniaki.
Sprawdziłem sobie wcześniejsze sklady, Cambiasso, Masche, Gago Aimar:)
0
@Encore Gdyby nie Messi to Barcelona nie miałaby tylu kibiców , ile ma .
Gdyby nie Messi, to Barca nie wygrałaby tego, co wygrała. Gdyby nie Messi, to Argentyna nie wyszłaby z grupy na ostatnich mistrzostwach
Tylko to nie jest truskawka na torcie, a wisienka na torcie.
Trudno wyobrazić sobie piłkę nożną bez niego.
Ale tego MŚ to chyba raczej nie wygra.
Niech przynajmniej zagra jeszcze raz na tych MŚ, czego życzę Messiemu i Argentynie.
1
@Encore wówczas Riquelme był w swoim prime, będąć liderem Argentyny i Villareal. Potem popadł w konflikt między innymi z Maradoną i już w kadrze zbyt wiele nie pograł. Forma też przyszła słabsza, ale wciąż na tle słabej pomocy ARG sporo mógłby wnieść.