- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
15
Tak myślę o tym strzelaniu Ronaldo ogoróm. I tak myślę.. Czemu żaden pilkarz z Europy nie potrafił strzelić tych 100 bramek? Henry, Villa, Raul czy inni. Za słabi byli na ogorów?
3
@Encore wlasnie ta ciągłość sprawia, że są takimi kosmitami :D
0
@NaFazieHitman Tylu było wybitnych Europejczyków piłkarskich a jednak każdy wypada blado przy Cristiano w statystykach.
6
@Encore bo tylko Portugalia gra na przemian z Andorą i Wyspami owczymi
0
@PatrychoO Nie prawda.Inni maja to samo czyt Lukaku czy Kane.
0
@Encore Każdy przypadek chyba trzeba rozpatrywać osobno.. Henry, Raul, Villa to trochę stare czasy nie rozgrywano tylu meczów. Hiszpania była bardziej drużyną i miała wielu strzelców a reprezentacje typu: Ronaldo Ibry czy Lewego grają pod nich.
0
@jedrek7000 No Ibra czy Lewy też tracą dużo do Ronaldo
0
@Encore Może dlatego że Ronaldo zaczął za łebka i faktycznie ładował dużo takim San Marino :D Lewy bardzo późno zaczął u nas strzelać nie wiem jak było z Ibrą ale Szwecja to nie Portugalia.
0
@jedrek7000 Lewy też ma większość bramek ogórami xd
1
@Encore Przecież Portugalia gra non stop z jakimiś Łotwami, Andorami, czy Cyprami. To jest chyba jedyna taka reprezentacja. Przychodzi mundial i Ronaldo jest niewidzialny.
1
@MaTt_BarcaFan Euro ma. I też przyznać że Ronaldo nigdy nie miał dobrej reprezentacji. Dla mnie Portugalia była zawsze przeciętna z tym dodatkiem czyli Ronaldo. Dopiero teraz mają top kadrę.
1
@Encore Wiem, ze nikt nie będzie tego pamiętał za kilka lat, ale każdy widział w jakich okolicznościach Portugalia zdobyła Euro. Ronaldo w finale grał 20 minut. To była zawsze reprezentacja z topową kadrą. Kadra Portugalii w latach 2004-2006: Deco, Figo, Rui Costa, Nuno Valente, Nuno Gomes, Ricardo Carvalho, Helder Postiga, Bosingwa. Na pewno jeszcze zapomniałem o jakichś kotach.
0
@Encore Lukaku jest 8 lat młodszy od Portugalczyka i już ma 55 bramek na 80 pare meczów. Bardzo ładny wynik i jak pogra jeszcze dobrych kilka lat w repce to 100 sieknie
0
@Encore ogórkom czy nie , ze 102 bramek strzelił tylko 18 w meczach towarzyskich , 61 bramek zdobył w eliminacjach , a 23 na wielkich turniejach
0
@Encore Akurat ciężko, żeby Villa w 98 spotkaniach dla Reprezentacji strzelił 100 goli. I tak te 59 goli to są bardzo dobre statystyki. A gadanie, że Ronaldo strzela samym ogórkom nie ma co komentować, bo to piszą ludzie którzy się nie znają na tym sporcie.
0
@Encore myślimy podobnie:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9261109#comment-9261109