- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
1
Skoro mamy dzisiaj Święto Niepodległości, to mam do Was takie pytanie.
Co sądzicie o umieszczaniu naszego symbolu narodowego czyli orła białego na ubraniach typu koszulka, bluza czy może flagi narodowej na ubraniach czy może wykorzystywania jej na mecze czy inne zawody sportowe czy także jakieś manifestacje i pisania na nich miast czy innych haseł.
Flaga polska jak i orzeł biały to są nasze symbole narodowe i nie powinno się ich wykorzystywać do innych dziwacznych rzeczy jak choćby ich umieszczania na jakiś ubraniach tak jak choćby na tym obrazku
https://imperium.sklep.pl/2569-large_default/bluza-ninja-orzel.jpg
To jest brak szacunku dla symboli narodowych żeby wykorzystywać je de celów marketingowych czy nie wiadomo bo jak się zakłada takie ciuszki to się ma za jakiegoś godnego patriotę
2
@kubix05 Już powstańcy prosili żeby nie wykorzystywać symbolu Polski Walczącej także. Chyba zgoda.
2
@kubix05 Nie mam nic do umieszczania symboli narodowych (w ich oryginalnych wersjach) na odzieży wierzchniej ( bez bielizny). Mam obiekcje co do pisania na "symbolach narodowych" nazw miast imion itp.itd.
Barwy i symbole muszą być "konstytucyjnie" czyste.
2
@kubix05
Jeżeli chodzi o ubrania to większym problem jest to jak ktoś reprezentuje symbole, które na sobie nosi. Nie wiedzę problemu, prócz bielizny. Sam mam kilka koszulek gdzie jest wykorzystana flaga Polski - minimalistycznie, ale jest tak żeby się to nie rzucało bardzo w oczy.
Pisanie nazw miejscowości itp. na fladze dla mnie to jest niedopuszczalne i nie ważne, że inny wymiar to już nie jest flaga państwowa, to samo się tyczy flagi z orłem przerobionej na tęczowo.
Tak samo powinni się wziąć za flagi - podróbki gdzie godło mieści się na obu barwach, bądź są napisy Polska. Barwy i godło powinno być chronione