- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 576 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 576 Culés
10
jak dobrze że polska pozostaje wierna swoim przekonaniom i nie podąża ściężką głupiego zachodu XDDDDD
0
@PrinceDamon zachód upadł, Polska ostatnia nadzieja białych cywilizacji xDDD
0
@PrinceDamon No ja się cieszę, że jest jak jest, a nie z legalną aborcją i parami homo z dziećmi.
3
@AlexDark00 Widzę ze skrajności w skrajność- typowe dla skrajnej lewicy i prawicy- tylko tak potraficie coś argumentować
0
@konrad1661 Ja tylko napisałem, dlaczego cieszę się z życia w Polsce. Jest tych argumentów więcej, ale te wypisałem tak o.
0
@AlexDark00 To podaj też argumenty nie będące postulatami lewicy. Chyba, że jesteś skrajną prawicą co sprawia, że mam rację ;)
0
@konrad1661 Samo to, że się tu urodziłem, lubię nasz język, kulturę, lubię historię polski, że zawsze walczyliśmy i udało się nam wywalczyć niepodległość.
1
@AlexDark00 Dalej nie umiesz odpowiedzieć mi na moje pytanie. Podałeś skrajne postulaty lewicy (zapewne będąc skrajną prawicą) i mówiąc to w tonie, że cieszysz się że nie ma par homoseksualnych. Zakładam, że skoro jesteś skrajna prawica bo na to wskazują twoje posty to potrafisz dostrzec tylko złe postulaty jednej strony. Co w dalszej perspektywie przyczynia się do tego, że skrajna prawica- ty nie różnisz się niczym od skrajnej lewicy i zarówno jedni i drudzy są wpatrzeni w swoje poglądy jak w obrazek.
Jeśli nie podajesz skrajnych głupich postulatów prawicy ale lewicy już tak to znaczy, że moja teza jest w zupełności trafna
0
@AlexDark00 Dodam jeszcze, że ja jestem osobą bardziej centrową żeby nie było
1
@konrad1661 Chciałeś, żebym podał inne niż postulaty lewicy, jak chcesz wiedzieć co mi się nie podoba w prawicy to trzeba było prosto napisać :D Z prawicy nie podoba mi się pełna ochrona życia, sądzę, że 3 przypadki, które były to był dobry kompromis. Jestem ateistą, nie lubię zbytniego wciskania kościoła, ale w drugą stronę nie lubię niszczenia kościołów i profanowania symboli świętych.