- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
1
Chciałbym się zapytać czy wie ktoś może jak to teraz jest z tą niemiecką granicą? Bo słyszałem, że ostatnio zamkneli, bo uznali nas za strefe zagrozenia. Można jechać do Niemiec, czy zamkneli w końcu te granice?
0
@Nerazzurro musisz mieć negatywny wynik testu, albo kwarantanna.
0
@MesQueUnClub96 Czyli zatrzymują na granicy każdego?
0
@Nerazzurro nie wiem, czytałem tylko że z testem, lepiej mieć XD
0
@Nerazzurro Zależy co chcesz robić. Jeśli przejechać tylko przez Niemcy to nie masz żadnej kwarantanny. A na granicach nikt cię nie sprawdza.
https://www.gov.pl/web/niemcy/wprowadzenie-kontroli-granicznych-przez-niemcy-na-przejsciach-ladowych-z-austria-dania-francja-luksemburgiem-i-szwajcaria
0
@cracker kurde XD
Ale nie, jak przyjedziesz tam, to musisz mieć, tak czytam
1
@MesQueUnClub96 Czyli nie znam się, ale wypowiem xD Ktoś powiedział, że lepiej mieć, a ja głupoty powtarzam, bo tego nie sprawdziłem... Lepiej nie mówić nic ziomuś :D
1
@Nerazzurro osobówka? Nie ma kontroli na granicach. Jeżdżę 4 razy w tygodniu przez Świecko i nigdy nie widziałem zamkniętych granic. Ale jeśli jedziesz do pracy w Niemczech to musisz mieć negatywny wynik lub kwarantanna u Niemca
0
@Unikatowy A jeśli chcę pojechać na zakupy? W celach prywatnych?
0
@Nerazzurro To jedziesz i wracasz
0
@Nerazzurro nie możesz. Chyba, że zrobisz test, nie jestem pewny jak jest na Świecku z testami ale na Zgorzelcu możesz zrobić taki test właśnie na granicy, a dokładnie pierwszy parking w Niemczech