- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
0
Depay
Fati,Messi,Dembele
DeJong,Pjanić
Alba,Lenglet,Carlos,Dest
TerStegen.
Ławka ; N-Martin,ŚP/ŚPO-Pedri,Griezmann,Trincao, ŚPD-Busi, ŚO-Firpo,Araujo,Roberto, i ktoś jeszcze..
Myślę, że jakość dopiero ewentualnie w styczniu.. lub w 2021 po letnim okienku transferowym pokażemy w pełni. Aktualnie, nie dysponując dobrej jakości ŚN, który mógłby zakotwiczyć na 9tce, nie mamy większych szans w LM z lepszymi drużynami, oraz wydaje mi się, że w LaLidze też nie zawojujemy. Mamy zawodników nowych ( Pedri,Trincao,Fati,Dest ) ale Ci zawodnicy potrzebują jeszcze jakiś czas, by być w 100% zgraniu i w formie. Oczywiście Pedri gra już jak by był przynajmniej rok czasu u nas ( to samo się dotyczy Fatiego ), ale jeszcze popełniają ( błędy dzieciństwa na murawie ). Ogólnie podsumowując, Barcelona wraca na dobre tory, by znów dominować, no ale niestety czas tu odgrywa kluczową rolę, jeszcze ta pandemia wybijająca z rytmu, brak publiczności, która też dodawała trochę sił i chęci zawodnikom by się z dobrej strony pokazać ... itd, itd.., trzeba poczekać spokojnie, bez nerwów. Krytyka zawodników i krytykowanie trenera nic nie da a jeszcze bardziej zaszkodzi. Martwi mnie że za jakiś czas znów dostaniemy gonga bo Messi odejdzie i znów będzie chaos.
1
@monsterrize Depay jest spoko ale nie jest 9. Tutaj nam by się przydał byczek Norweski z BvB
0
@Coutinho007 No tak, ale nie stać pewnie Barcy na taki transfer, więc skoro Koeman chce Depaya na 9, no można spróbować.
0
@Coutinho007
No ale wiadomo już bez ukrycia, że Depay do nas w styczniu trafi.
Więc wyląduje na 9tce, gdzie też sobie poradzi, gabaryty ma i ma technikę oraz pomysł na grę, wydaje mi się, że mógłby zdziałać nawet więcej niż Suarez ( zobaczymy ). Typowej 9tki nie ma na rynku byśmy byli wstanie wyciągnąć, pamiętajmy jeszcze, że styl Barcelony jest specyficzny, potrzeba napastnika, który lubić klepać.