- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
4
Ramblowi przyjaciele pomóżcie.. Jakiś sposób na szybkie odzyskanie węchu i smaku podczas kataru. Jutro mam rocznicę związku, dziewczyna zobowiązała się zrobić przepyszną kolację i chciałbym skorzystać z jej uroków, a zapowiada się na jedzenie na siłę :/
2
@Mario96w Coś ostrego sobie zjedz. Ja pamiętam miałem zatkany nos w cholerę kiedyś, kupiłem mega ostrego kebsa i z automatu przeszedł mi nawet ból gardła i katar xD
2
@Mario96w u mnie starter pack wygląda zawsze tak samo:
- gripex/paracetamol
- czosnek, miód, ciepłe mleko
- tymsal do psikania na gardło
Pomaga :)
3
@kerouac miodek i czosnek polecam
1
@Mario96w nie dobijaj mnie. :(
7
@Mario96w Polecam tabakę na zatoki, serio mi pomaga a mam skrzywiona przegrodę i problemy poważne z zatokami prawie każdego dni
0
@MensculinVeB ja tak samo, tylko szkoda że tabsy nie działają, a co bierzesz?
0
@MensculinVeB Może być biała beztytoniowa? Bo tylko taką mam pod ręką ^^
1
@D10SLEO https://www.snuff.me.uk/proddetail.asp?prod=PGA
Moja ulubiona, raczej z tych łagodniejszych ale zdecydowanie wystarczająca :)
@Mario96w
Byle miętowa choć sam używam tytoniowej, Ja „wale” rano i na długo spokoj, żeby się nie uzależnić po przestaje działać ponoć :p
0
@szela1899 Spróbuję jakieś chili jak nie przejdzie :D
0
@kerouac @Encore Czosnek i miodzik wiadomo podstawa ^^
1
@MensculinVeB Stary dobry Apricot, aż się czasy gimbazy przypomniały ^^
3
@Mario96w Jak byłem mały to brałem czosnek ale dlatego że rodzice kupywali mi klocki Lego. Taka tam ciekawostka.
1
@Mario96w Mam dla Ciebie rozwiązanie, a mianowicie CHRZAN
1
@MesQueUnClub_87 O tak, krzan na kanapkę wleci na śniadanko ^^
1
@Mario96w srebro koloidalne