- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
2
Jaki macie problem z tym że braithwait wziął sobie numer 9 XD
Araujo jakoś wziął 4 i nikt nic nie mówi
Chłop wziął 9 bo takie ma prawo boze
Ludzie ogarnijcie sie jego wina że Barca go chciała i co on miał odrzucic tą oferte?
Byłby głupi jeśliby tak zrobił
2
@Ansufati123 bo nie ma umiejętności na pierwszy skład?
2
@Ansufati123 Myślę, że nikt z tym nie ma problemu, tylko po prostu nas to bawi.
3 lata temu mieliśmy najlepszy atak w historii footballu, a teraz taki Braithwait na luzie bierze sobie numer, który w większości klubów należy do podstawowego napastnika.
Brzmi komicznie, ale niech Martinowi się wiedzie.
0
@Odcinkowy a to numer zobowiązuje do pierwszego skladu? XD wolałbyś Matheusa z 9?
2
@nawy12 brak przyznania numeru 9 na ten sezon, tak bym wolał bo de facto nie mam 9tki na ten sezon. Proste
0
@Odcinkowy powiem ci coś w tajemnicy ale nikomu nie mów ok?
NUMERY NIE GRAJĄ
0
@Odcinkowy XDXDDD
dziesiątka jest jest nia duńczyk więc sobie ja wziął
1
@Ansufati123 ale błysnąłeś żartem ;D o Cie pierun.
0
@Mat_Cat wiem ze jestem bezbekiem nie musisz przypominać
0
@Ansufati123 kto to jest bezbek ? Pytam szczerze bo ja już nie nadążam za tym językiem młodzieżowym :)
1
@Mat_Cat bezbek to osoba która myśli ze jest smieszna a w rzeczywistości jest mega niesmieszna nie rozumie żartów nie zna praktycznie żadnych i nie rozumie prawie żadnego mema. Pozdro :)
0
@Ansufati123 dziękuje ;)