- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
2
Gra ktoś w FMa? Jeżeli tak pochwalcie się składami!
Oto mój: https://imgur.com/3uW3UPr
Sprzedałem wszystkich amigosów praktycznie, boki odmłodziłem wychowankami sprzedanymi do innych klubów: Grimaldo i Bellerin. Kupiłem Haalanda za kasę pozyskaną ze sprzedaży Grizmanna, Dembele i Coutinho(jest tragiczny w FM) - musiałem się dołożyć przy sprzedaży do ich pensji - serio było to mega wyzwanie, aby ktokolwiek ich kupił. Do rotacji dla Haalanda kupiłem Maxi Gomeza. Wyciągnąłem ze szkółki Moribę, Marmola i Mbuyamba. Ściągnąłem Camivangę i Couto - świetny brazylijczyk z Man City. A i oczywiście sprzedałem Umtitiego, pozstawiłem na Todibo i kupiłem Diasa z Benficki. Za chwilę wypożyczam Pedriego do FC Koln z zapewnieniem, że będzie grał tam pierwszy skład i ściągam Justina Kluiverta do rotacji z Ansu.
0
@MrCule_X Coutinho słaby? https://prnt.sc/usfls5
Umititi jest kotem.
W Twojej taktyce trochę nie pasuje mi że masz wąskie pole gry a włączone ataki lewym i prawym skrzydłem.
0
@MrCule_X gra Barcą była dla mnie zbyt prosta i zakończyłem na 3 sezonie. Bartomeu kupił mi Mbape bez mojej wiedzy i wygrał wybory A za darmo ściągnąłem Sane i van Dijka więc można sobie wyobrazić jak smigali.
0
@matirix20 statystyki wszystkiego nie pokazują. U mnie też grał mizernie więc również się go pozbylem.
0
@matirix20 mega słabo grał u mnie w ostatnim sezonie, poza tym to środkowy ofensywny pomocnik, nie pasował do taktyki. @kamilkrycha to prawda, staram sie nie wykupywać srogich gwiazd chociaż po rozwiązaniu problemów z budżetem płac mógłbym :P Po tym sezonie mam zamiar objąć Legię lub Lecha.
0
@MrCule_X Granie w fma potęgami to jak uorawiajie seksu przez ubranie,zero przyjemności,ja zacząłem Malagą.
0
@Criss18Barca też zazwyczaj gram slabiakami albo w ogóle drużynami z najniższych lig ale po meczu z Bayernem postanowiłem zobaczyć jak ja bym to poskladal i wyszło za dobrze;)
0
@kamilkrycha I kogo jeszcze tam ciekawego kupiłeś? Ile sezonów grałeś?
0
@matirix20 3 sezony i skonczulem jak wygralem wszystkie tytuły i sezon bez porażki z 560mln na transfery i 4mln na pensje
skriniar, aouar, zaniolo, camavinga, Aarons kupiłem a haverts też za darmo;)
reszta wychowankowie z fatim,pedrim i moriba na czele Ogólnie gram bez skrzydeł z 3 ofensywnymi pomocnikami
1
@Criss18Barca Niedawno ściągnałem za darmo z Epica FMa, bo zazwyczaj jakoś nie mogę odnaleźć zapału z młodzieńczych lat do tej gry. Pewnie na tym pierwszym razie się skończy, a jak pierwszy raz w nowym FM - zawsze Barcą.
0
@MrCule_X ja tak samo zawsze 1 raz Barca a drugi save jakims gorszym klubem