- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
62
Chciałoby się znów taką zimę z temperaturą -20 stopni i opadami śniegu - najlepiej minimum półmetrowymi.
Pamiętam, gdy 20 lat temu pójście i powrót ze szkoły, było jedną wielką bitwą na śnieżki. Odśnieżony śnieg znajdujący się po bokach sprawiał wrażenie tunelów, a praktycznie każdą wolną chwilę spędzało się na dworze lepiąc igloo, bałwana czy też zjeżdżając z górek. No i oczywiście białe święta!
Aż przykro się robiło, gdy przychodziła ciemność i rodzice wołali do domu. Ach, zimo, rozmarzyłem się.
24
@NeroTFP Dobrze, że jako dziecko jeszcze mogłem posmakować prawdziwej zimy. Teraz już nie czuć przez brak śniegu takiego fajnego klimatu świąt np. Ehhh
6
@NeroTFP nie lubię zimy ale jednym z najlepszych wspomnień z podstawówki kiedy zimy jeszcze były śnieżne i mroźne to chodzenie z chłopakami na garaże z których skakaliśmy na takie wielkie górki śnieżne, niezapomniane czasy :D
3
@NeroTFP Ehh piękne to było. W tym roku miałem na narty do PL ale chyba nici z tego bo kwarantanna po powrocie 14 dni :/
0
@NeroTFP Mi taka pogoda jaka jest obecnie również się podoba. O wiele lepsza niż te upały po 30 stopni ;)
1
@NeroTFP Odkąd przekonałem się na własnej skórze ile trzeba bulić w Polsce za ogrzewanie to mam serdecznie dość nawet takiej pogody jaka była przez ostatnie dni (szaro, ponuro i deszczowo). Dziewicza zima (bez tzw. ciapy) ma oczywiście piękną aurę, jednak wystarczy mi tydzień na nartach albo w kraju gdzie są takie klimaty (w tym roku wyskoczyłem na kilka dni do Norwegii, polecam każdemu o tej porze roku). Wypad za granicę wychodzi taniej niż koszty ogrzewania chałupy :P