- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
6
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-ministerstwo-zdrowia-zmienia-sposob-informowania-o-zmarlych-4705938
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ministerstwo-zmienia-strategie-postepowania-z-pacjentami-chorymi-na-koronawirusa/vly38ny,79cfc278
Zaczyna się powoli to co pisałem kika tygodni temu. Powolna lecz sukcesywna " bagatelizacja " tego wirusa gdyż większość trzeźwo myślących po prostu wie, że jest to wirus jakich setki na Świecie i trzeba z nim żyć, po prostu. Wirus grypy mimo corocznych szczepionek był, jest i będzie. Z covid jest i będzie identycznie. Rządy wiadomym, nie przyznają nigdy rację temu wprost gdyż wiązałoby się to z ogromnym poruszeniem ludzi którzy stracili biznesy, pracę czy zdrowie psychiczne poprzez lockdawn który zaserwowali nam " Mafijne mózgi " z WHO na czele, jednakowoż poprzez ich sukcesywne działania i pośrednie słowa można zauważyć wiele.
Niniejszym powolne " przyzwyczajanie " ludzi którzy są oderwani od rzeczywistości i normalności można uznać za rozpoczęte.
1
@FC1899Barca I tak jak trąbie od miesięcy na początku stycznia szczepionka i stan epidemii out ;)
0
@tobiasson92 100% true.
Ja sobie zadaje inne pytanie od jakiegoś czasu. Kto tak na prawdę miał w tym biznes i ukryty cel? i czy ten cel został zrealizowany?...
0
@tobiasson92 Myślisz, że na semestr letni uczelnie zrezygnują z trybu zajęć zdalnych/hybrydowych?
1
@FC1899Barca chyba nasze pokolenie się tego nie dowie ale nasze dzieci czy wnuki, możliwe że tak
1
@Napoleon_I ja myślę że tak
2
@budel17 Niestety ale prawdopodobnie masz rację.