- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
6
Jeszcze raz:
To Messi, a nie Puig powinni odejść. Lubiłem Messiego, ale okazał się pseodo-cule i jak teraz ma dreprać, robić laskę i być pierwszym kapitanem, to ZDECYDOWANIE wolę zaangażowanego Puiga. Poza obiecującą rewolucją, byłoby jeszcze ze 200 mln.
Messi o wszystko oskarża Bartomeu.
Bartomeu gotów był odejść, byle Messi został.
Messi został (bo musiał) i w najmniejszym stopniu nie wymusił dymisji Bartomeu, nawet nie próbował.
Te bajki Messiego - jak to Bartomeu go zawiódł i że cała ta Messi-szopka to przez Bartomeu, wkładam między rzewne i populistyczne bajeczki dla miłującej go gawiedzi.
25
@InniSzataniCzynni Jak naiwnym trzeba być, by bronić Bartomeu.
0
@InniSzataniCzynni Za te 200 mln kupiliby kogoś za Messiego i nadal by nie było miejsca dla Puiga :D
18
@InniSzataniCzynni Messi okazal sie „pseudo-cule” - komentarz do walki o zlota maline rambli
20 lat jest w Barcelonie, 16 sezonow w 1 ekipie i tylko Xavi mial wiecej bo 17 ale Messi jest „pseudo-cule”
0
@Jacu327 jak naiwnym/zaślepionym trzeba być, by bronić Messiego.
16
@Mazi Do czego to doszło, że kibic Realu broni Messiego na barcelońskiej stronie przed kibicem Barcy.
0
@InniSzataniCzynni nie wiem co walisz, ale odstaw to chłopie :)
2
@Jacu327 Prawdopodobnie to nie kibic Barcelony tylko troll. Ewentualnie półgłówek.
0
@InniSzataniCzynni Najbardziej urocze jest to rozpatrywanie złożonych problemów biznesowo-politycznych jakby były fabułą bajki Disneya :)