- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
36
Ten dział powinien zmienić nazwę z "La Rambla" na "La Przedszkole", bo jak czytam większość komentarzy to czuję jakby je małe dzieci pisały. Tutaj opinia o zawodniku, trenerze czy drużynie zmienia się już nie tylko co mecz, ale co kilkadziesiąt minut.
Pojawiają się składy na mecz z Elche.
La Rambla: Ale żenada. Grają starzy piłkarze. To ma być rewolucja? Co tu robi Busquets? Koeman, spadaj stąd.
Po pierwszych 20 minutach meczu
La Rambla: Jest postęp. Dobrze gramy. Widać poprawę. Tak trzymać. Nawet Busquets się stara. Koeman, w końcu trener z pomysłem.
Po zakończeniu meczu
La Rambla: Tylko 1:0? Co za beznadzieja. Tragedia. Lepsze drużyny nas zmiażdżą. Nic się nie zmieniło. Koeman, spadaj, ty się tu nie nadajesz.
I takie pieprzenie w kółko. Oczywiście znajdą się też rozsądni kibice, którzy wiedzą, że opinię na temat trenera i jego drużyny należy wystawić dopiero po kilkunastu meczach o stawkę, a nie po trzech towarzyskich. Ale takich komentarzy jest niewiele.
0
@Pawlak1992 Ale skąd te zaskoczenie? Tutaj zawsze tak było.
0
@Pawlak1992 Nie trzeba czekać kilkunastu meczów na opinie o graczu, który od kilku lat notuje równą pochyłą. A gracz, który za każdym razem się wyróżnia nie gra. Daj spokój.
0
@Pawlak1992 proponuję wszystko co tutaj piszą brać z dystansem.
0
@Pawlak1992 Bo oni są w takim wieku, że nie pamiętają początków Guardioli :)
0
@Pawlak1992 Napinasz się bardziej niż Hejter, a wielu tutaj robi sobie nadzwyczajniej w świecie jajca.