- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
5
Co więcej, użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.
To jednak nie koniec. Jeszcze dziś wieczorem powinniśmy poznać szczegóły abonamentu Xbox All Access. W ramach opłaty, którą będziemy dokonywali przez dwa lata mamy otrzymać Xbox Series S lub X wraz z abonamentem Xbox Game Pass w kwocie, która ostatecznie wyjdzie taniej niż taki właśnie zestaw. [whatnext]
Sony pozamiatane. :)
2
@Kettger i tak ludzie kupia PS5. Za cenę nowego Xboxa można złożyć super PC i ma się to samo
3
@Kettger jeden porządny ex od Sony i konsola staje się o wiele bardziej warta kupna niż Xbox.
6
@Kettger Sony ma jednego potężnego asa w rękawie. Świetne exclusivy. Ja osobiście właśnie z tego powodu wybiorę PS.
0
@barcelonaLM PC ma dwie, wielkie wady. Cziterów i brak możliwości odsprzedaży. Dla wielu osób (w tym mnie) przekreśla to ją na starcie, co nie zmienia faktu, że czasem dobry komputer się przydaje, choćby do exclusive'ów.
A co do exów na PS - zgadzam się.
0
@Kettger jak przestaną nowe fifki wychodzić na XO to się kupi nowego ;f
2
@Kettger No jeśli kupię konsolę 5 generacji to na pewno Xboxa. Nie widzę obecnie powodu żeby kupować PS5.
1
@Bykunn Strach pomyśleć ile gier będzie w tych abonamentach. Już teraz jest sporo. :)
2
@Kettger ja mam EA Access na PS4 i też jest miło :)
1
@Kettger Wiadomo jak ktoś ma na rozrywkę portfel nieograniczony to ma w nosie że sama konsola pewnie będzie droższa i dodatkowo za gry też zapłaci po 250 na premierę :D No ja nie :D
1
@Bykunn Sam nie przepadam za abonamentami, ale nie oszukujmy się, abonament daje szansę pogrania w bardzo atrakcyjnej cenie, a przy dzisiejszych grach na dwie godzinki wydaje się zbawienny.
1
@Kettger e tam mi bez tego passa Xbox pasuje :D gierki kupuje za drobne,wszystko fajnie śmiga elegancko a i tak gram w Pes..Fify już nigdy nie tknę xd