- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
36
https://x.com/T_Rowinski/status/1300753574318804994
Dla mnie ten Twitt to jest hit. Gościu nie ogarnia podstaw biologii, a się wypowiada :D
Pomijam, że podobno nie powinniśmy patrzeć do łóżek obcych ludzi :D
Już wiem dla kogo potrzebna jest ta edukacja seksualna.
23
@DonMatteo901 Ludzie ktorzy promuja edukacje seksualna nie wiedza ze miesiac kalendarzowy nie pokrywa sie z miesiacem ciazy.
17
@DonMatteo901 Gość po prostu nie umie liczyć i nie wie, że "szósty miesiąc" to co innego niż "sześć miesięcy". Jakby miał rację to można by się było pośmiać z hipokryzji... Ale że nie ma to wyszedł na kretyna i można pośmiać się z niego :)
37
@DonMatteo901 Tweet na poziomie Krzysztofa Bosaka i całej Konfederacji, co nie jest komplementem ani dla autora twittu, ani dla Bosaka i Konfederacji.
4
@NeroTFP W punkt!
1
@NeroTFP Jak np: Mentzena wrzucasz do jednego worka z Bosakiem czy innymi Konfederatami, to oznacza tylko, że po prostu politycy nic mądrego z twiterze nie piszą według Ciebie. Inaczej nie jestem tego w stanie wytłumaczyć :)
11
@Chakalaka Piszesz w punkt, a jak jadą w twitch po Pisie to sam lajkowałeś/dawałeś herby mi na tym forum do ich wpisów. Niezły z Ciebie hipokryta z PO :D
11
@DonMatteo901 Lewicowiec kontra wiedza z podstawówki, klasyczna walka.
0
@DonMatteo901 w punkt
4
@NeroTFP ciągle to wyżej niz totalnej opozycji
0
@DonMatteo901
@osa91
Nie rozumiem krytyki.
Przecież skoro jest w siódmym miesiacu ciąży, równie dobrze może to oznaczać, że jest to końcówka, np ostatni dzień, siódmego miesiąca, a nie któryś z pierwszych dni tego miesiąca.
Czyli wg Ciebie, jeśli dziecko Bosaka urodzi się 8 msc po ślubie, to będzie ok?
Zapewne wtedy wytłumaczeniem będzie wcześniactwo.