- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
4
Moim zdaniem wygląda to całkiem solidnie, może poza Semedo: https://www.futbin.com/custom-squad-builder/view/78559 Jeśli Suarez odejdzie, to Griezmann bankowo będzie grał na tej pozycji, a Coutinho za nim. Depaya da się wyciągnąć za przyzwoite pieniądze, Fati sam nie ogarnie lewej strony.
6
@PatrychoO spoko ale w miejsce Depaya jednak wolę już Fatiego
3
@PatrychoO Też jestem zdania, że świetnie to wygląda + mamy dużo młodych talentów do ogrywania takich jak Puig, Fati, Trincao czy Pedri. Głowa do góry bo serio nie ma tragedii.
3
@ksobi jest jeszcze opcja, że Dembele grałby na lewej, a na prawej Trincao, ale bardziej przekonują mnie skrzydła Depay - Dembele.
2
@PatrychoO nie widzi mi się choćby z tego powodu, że Griezmann zawsze grał optymalnie dzięki silnej 9 obok siebie. W atletico z Costą czy Giroud w reprezentacji. Moim zdaniem on będzie się męczył sam na szpicy.
0
@PatrychoO Zobaczyłem Semedo na PO i już wiem, że nie wygląda to solidnie. ;)
0
@Ratamahatta tylko właśnie nie za bardzo widzę inne możliwości jak pogodzić Coutinho z Griezmannem, a myślę, że Koeman będzie chciał grać i jednym, i drugim. Najlepiej byłoby sprowadzić dziewiątkę, ale kandydatów brak.
1
@Ratamahatta Jak będzie robił tak jak Leo swego czasu czyli zostawiał tam miejsce wchodzącej Depayowi lub Fatiemu jak to było z Villą swego czasu to może być dobry pomysł.
1
@Lisek dlatego napisałem, że poza Semedo. Semedo, Roberto - jeden pies. Obydwaj nie ten poziom. Ale nie widzę żadnych szans na transfer prawego obrońcy w tym okienku.