- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
1
Marketingowo i wizerunkowo to La Liga przestaje byc atrakcyjna
Odszedl Ronaldo, Neymar i prawdopodobnie Messi
W pierwszej 10-tce pilkarzy nie bedzie nikogo z La Liga
Marketingowo nie ma tam nikogo
Ewentualnie mozna sprobowac kogos wypchac , tak jak probuja wypchac Van Dijka
Kto moze byc tym "nowym"
Moj typ to De Jong .Jest mlody , ma papiery i na swojej pozycji jest swietny .Czy De Jong moze byc nowa twarza La Liga ? jak najbardziej
druga opcja to Ramos , ewentualnie Hazard jesli omnia go kontuzje .Wasze typy
4
@RadekACCA Hazard albo Griezmann jak odpalą
1
@RadekACCA Vinicius ma już sporą pozycje przez współpracę z EA, a teraz jest moda by pokazywać młodych bo oni rzadko kiedy mają jakiś anty sympatyków.
1
@RadekACCA Jest kilka opcji Griezmann, Hazard i młodzi Dembele, Vini, Fati.
0
@Majkel12 ciekawa opcja
0
@AlexDark00 z tego tez cos moze byc ,Vini to Brazylijczyk i bedzie latwiej to sprzedac , Fati jak najbardziej jesli bedzie sie tak dalej rozwijal
Vini i De Jong - ich kraje maja piekna pilkarska historie , to niezly punkt zaczepienia
2
@RadekACCA A no i Kubo, bo Azja jest duża i w końcu mają "swojego" reprezentanta w wielkim klubie.
0
@RadekACCA Coutinho, Griezmann, Hazard. Jeżeli będą grać jak w LFC, Chelsea i Atletico.
0
@RadekACCA być może la liga otworzy się na Azję i z czasem Kubo zyska marketingowo dla ligi kolosalne pieniądze, a z takicu typów na teraz to Griezmann, de jong, ramos lub vinicius
0
@RadekACCA tak teraz z ciekawości sprawdziłem jaki zawodnik LaLiga ma najwięcej followersów na Instragramie po odejściu Leo byłby to .... Bale xDD no i mają nową twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Xxxbarca4ever juz dawno powinni to zrobic , tak jak NBA.Tym bardziej ze ich relacje z NBA sie popsuly przez wlasciciela Houston