La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

3

Do osób piszących, iż popadniemy w totalny marazm po odejściu Messiego. Czy da się niżej upaść niż w tym sezonie? Nikt mi nie powie, że może być gorzej niż to co zrobił w tym sezonie Barcelonie Bayern.

10

@Kurkmen Da się. Dostać oklep w ćwierćfinale Ligi Europy 8 2 od Borussi Monchengladbach

0

@Kurkmen można dodatkowo przez kolejne kilka lat walczyć o awans do ligi mistrzów, a nie myśleć w ogóle o ćwierćfinale. Można liczyć, że wygramy walkę o jakiegoś średniego zawodnika z Borussią, a nie o wielkiego z Bayernem. Możemy się cieszyć z wygranej raz na 3 lata w el classico z realwem, a nie narzekać na remis. Myślę że może być zdecydowanie gorzej :)

0

@Kurkmen przecież może być gorzej i założę się, że za naszego życia przeżyjemy to, żaden klub nie jest ciągle na szczycie, nawet najwięksi upadają. Przyjdzie taki czas, że będziemy walczyć o LE.

0

@Kurkmen A kto zapewni te wszystkie bramki i asysty po Jego odejściu? Masz jakiegoś kandydata? Real mocno odczuł odejście Ronaldo więc Barça tym bardziej odczuje.

0

@D10SLEO Bez przesady. Barcelona to nie Arsenal

0

@tomek256 Przecież przed erą Messiego to Barcelona potrafiła dostać oklep od Leeds, a co dopiero od wielkiego Arsenalu. A z europejskich pucharow to walczyliśmy o Puchar Zdobywców Pucharów i o Lidze Mistrzów nikt nawet nie marzył.

Po dobrym sezonie 94 Barca przez 11 lat 2 razy zdobyła mistrzostwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?