- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
30
Niektorzy wolą widzę Mahreza albo Bernardo Silvę zamiast Jesusa. Po kij nam będzie kolejny PS majac Dembele i Trincão? Jak Luis odejdzie zostajemy z Braithwaitem na 9 dlatego wolę Gabriela a nie zakupy w stylu Bartomeu żeby kupić kogoś kto nie jest potrzebny jakoś mega na daną pozycję a inna wymagana wzmocnienia jest a jak już na serio jakiegoś PS byśmy mieli brać bo nie wiem, Dembele nie wiadomo jak ze zdrowiem to tego Stengsa z AZ.
0
@Coutinho007 Silva to idealna 10 na boisku
0
@Coutinho007 Bernardo to człowiek który zagra i w pomocy i na skrzydle i na 10
4
@MrShakira I mamy zostać bez Napastnika? Mamy na 10 Coutinho, który gorszym piłkarzem nie jest i mamy też Griezmanna.
3
@Transu96 Mamy już takich dwóch, za to na szpicy bieda z nedzą i Braithwaite...
4
@Coutinho007 Przecież chcą Gomeza . Hahahah. Ja się nie pogodze z odejściem Leo. Ale jak już klamka zapadła to kasa plus Jesus nikt inny.
3
@Coutinho007 ta dokładnie też tego nie rozumiem nie umniejszam Silvie ale mamy qpe w ataku a na ps / cam to mamy Demb Trincao Cou Griezmann czy Puig...
0
@Ghotti Otóż to. Bernardo może jest świetny ale cóż nam z tego jak Luis odejdzie i nie mamy napa... A nie sorki. Mamy Braithwaite'a :D
0
@Coutinho007 wolałbym Fati na ST ...
0
@Ghotti Nie widzę go tam. Niby grał w rezerwach jako 9 z rosłymi obrońcami walcząc to będzie się odbijał od nich jak piłeczka.
2
@Ghotti Nie ta pozycja zdecydowanie to by nie wyszło
2
@Coutinho007 proste wypożyczyć go na rok do Bayernu to wroci jak Pudzian.
0
@Coutinho007 Trincao to no name i przeciętniak, a Dembele najdalej w 3 meczu się połamie.. dlatego pilnie potrzebujemy porządnego PS...
1
@Maciek069 Ile meczów Trincão widziałeś?
0
@Ghotti O to to
1
@Maciek069 nr lotto bym prosił ;>