La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

1

Panikujecie z tą przebudową jakby odeszło 15 najlepszych graczy z naszego zespołu i zostali z jakimiś Douglasami do grania. Prawda jest taka, że wciąż będziemy faworytami do wszystkich trofeów (no może oprócz CL po ostatnich latach). Wciąż będziemy mieć najlepszego piłkarza wszech czasów plus wielu klasowych piłkarzy z topu. Rozumiem rozłam i po części panikę wśród was aczkolwiek nie myślę, że nagle będziemy bić się tylko o CL w lidze oraz martwić się czy wyjdziemy z grupy w CL. Podsumowując, nie uważam żebyśmy w tym sezonie kompletnie nie umieli zagrać tak jak wyżej wspomniałem aspirując do wszystkich tytułów z trenerem który będzie umiał wykorzystać tych zawodników którymi będzie miał.

0

@sintesox Ale Douglasa to ty szanuj :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?