- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1515 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1515 Culés
2
Kogo byście widzieli?
3
@pele1282 realnie? Beek, Depay, Dest, Eric to realne transfery
0
@pele1282 widziałem ten artykuł i jeśli dobrze wyczytałem z niego to Koeman chcialby tych 5-6 Transferów
Ale finanse mogą na to nie pozwolić jeśli ze sprzedażą zawodników będzie na bakier. Więc trzeba będzie się posiłkować chłopakami z rezerw :)
Ale jeśli udałoby się wszystko pogodzić to Van de Beek,Depay/Lautaro,Eric Garcia,ktoś za Albę albo do rywalizacji,ktoś na PO chyba,ze w dalszej perspektywie jest przybycie i pozostanie Emersona na Camp Nou :)
0
@pele1282 mi się marzy Aouar
0
@pele1282 Depay, Aouar, Garcia pewniaczki.
3
@Messibestplayerintheworld podobno sa oferty na poziomie 70mln takze nie ma co marzyc
0
@pele1282 Eric Garcia, przede wszystkim napastnik, żeby Suarez mógł w końcu odejść, może Lautaro, Isak albo Malen (tu oczywiście duże ryzyko, ale to wielki talent) i koniecznie prawy obrońca, który się tu odnajdzie. Dest to oczywiście inwestycja, ale jeśli w plotkach o wymianie Semedo na Garcię i Cancelo jest trochę prawdy to, cholera, Cancelo mi tu bardziej pasuje. Ma coś z banią i też nie jest idealnym wyborem, ale to co potrafił prezentować w Valencii i Juventusie to sztos. Oczywiście moim największym marzeniem jest kupno PO i ściągnięcie Emersona, żeby pożegnać się i z Semedo i z Roberto, ale zdaję sobię sprawę z tego, że to praktycznie niemożliwe. Z kupnem pomocnika będzie problem. Przychodzi już Pjanić, wraca Alena, a minuty musi dostawać Puig, ale jeśli sięgnęliby po kogoś pokroju Van De Beeka, to nie płakałbym.