- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
9
Tutaj do wymiany jest wszystko. Od zarządu, przez trenera po samych piłkarzy - oczywiście nie wszystkich. Wszystko musi współgrać. To, że przyjdzie tu dobry trener, ale będzie miał do dyspozycji takich piłkarzy, a za jego plecami będzie czyhał zarząd z nieudacznikami na czele nic nie zmieni. To samo w drugą stronę. Jeżeli tu będą dobrzy piłkarze, a znowu jakiś trener z łapanki - również nic to nie da.
Bayern ma mądrą politykę transferową, świetny skład, oraz trenera, który zrobił z tego zespołu potwora. W Liverpoolu, gdy wygrywali sezon temu Ligę Mistrzów również wszystko grało. Tutaj nie gra nic. Chyba, że pieśni pogrzebowe.
2
@Hiacynk Akurat z trenerem im się przyfarciło, ponieważ Kovac wyleciał ;)
1
@Hiacynk Ciekawe ilu jest na rynku trenerow, ktorych wizje i metodyke pracy szanuje Messi.
Trzeba mimo wszystko skonczyc z budowaniem druzyny pod Messiego. To lizusostwo, np. w wykonaniu Sampaolego bylo nie do zniesienia.
Messi ma byc wazna czescia, ale ZESPOLU.
Leo musi tez swoje zachowanie przemyslec i swoja zarowna pozytywny jak i negatwany wplyw na druzyne.
1
@Colon Mnie ciekawi Barcelona za 4-5 lat, jak Messi już nie będzie tu grał. Oczywiście nie jest on problemem, ale chodzi mi o to, jak ten zespół będzie funkcjonował.
Pisanie, że bez Messiego będzie jeszcze gorzej jest bzdurą. Inter czy Bayern jak zdobywali tryplet w swoich szeregach nie mieli Messiego, tylko silny zespół i dobrego trenera (Inter - Mourinho, Bayern - Heynckes). Drużyny nie mają w składach Messiego i potrafią grać ładnie i skutecznie w piłkę. Jak będzie świetny trener, ogarnięty zarząd i jakościowi piłkarze, to nawet GOAT nie będzie nam potrzebny.
1
@Hiacynk no wlasnie. Kazda gwiazda kiedys odejdzie. Nie da sie zastapic 1 do 1, ale mozna zbudowac cos nowego z innymi ludzmi.