- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
19
Atalanta sfrajerzyła. Bądźmy dużymi chłopcami i nazywajmy rzeczy po imieniu. Grali dobrze i nagle dwa wylewy w ostatnich 10 minutach. Na pewno panuje u nich przeświadczenie, że przegrali na własne życzenie.
Mimo to sezon bardzo udany. Świetna drużyna, która bez lidera nawiązała równorzędną walkę z PSG. Najbardziej żałuję Neymara. Mógł chłopak raz kolejny pożegnać się z LM, a tutaj duże szanse na triumf.
Najpiękniejszy scenariusz? Barca wygrywa w finale z Paryżem. I tego się trzymajmy.
2
@kerouac W punkt jak zwykle
2
@Encore Panie Encore, smutno tak bez pozdrowień...
1
@Encore Dziękuję ziomeczku :)
1
@VamosRakieta Ty a wiesz ze zapomniałem kompletnie xd
1
@Encore ;(
1
@VamosRakieta Co ta liga mistrzów robi :cc
0
@kerouac Co Ci się stało w awatar?
0
@kerouac " Najbardziej żałuję Neymara. Mógł chłopak raz kolejny pożegnać się z LM, a tutaj duże szanse na triumf."
Nie bardzo rozumiem. Żałujesz go, bo przeszedł dalej?
0
@kerouac Atalanta nie sfrajerzyła i nie grali dobrze, to Paryż przestał frajerzyć. Sam Neymar powinien mieć tam na spokojnie hattricka i wtedy o dobrej grze Atalanty nie byłoby mowy
1
@Striker Jeżeli tracisz dwoe bramki w 10 minut to frajerzysz, obojetnie jak wyglądał przebieg spotkania. Poza tym już bez przesady, PSG wcale nie zmiażdżyło Bergamo. Byli lepsi w perspektywie całego meczu, ale nie w stopniu druzgocącym.
@LuisSalvano żałuję, że przeszedł dalej, dokładnie. Po jego odejściu mialem i mam nadzieję, że nie zdobędzie LM. Nie z chorej zawiści, to tylko piłka. Zwyczajnie życzę mu, by zrozumiał jak duży błąd popełnił uciekając z Barcy. To jak z Realem lub CR, gdzie większość kibiców życzą im ciągłych porażek.
@Misanthrope a nie wiem, jakaś taka faza bez fazy :D
1
@kerouac
ja wiem czy duże szanse? najpierw trzeba przejśc atletico a później finał z kims barcelona/bayern/city
wg mnie to jeszcze daleka droga
1
@kerouac Sfrajerzyli ale nie ostatnie 10 minut, A cała druga połowę. Oni wyszli z szatni się bronić. Nie potrafili wymienić 5 podań. Cofnęli się, wybijali na oślep. Więc nie dziwne że stracili bramki i to że w ostatnich minutach to przypadek...