- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 678 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 678 Culés
12
Podziękowania za rekord 11/27
(Dzisiaj znowu telefon powariował, klikajcie w drugie linki ;D)
Zgodnie z obietnicą kontynuuje mój cykl podziękowań dla osób, które wzięły udział w tej oto dyskusji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
https://streamable.com/dbh0g1">https://streamable.com/dbh0g1
Cześć pierwsza jej kulisów (podziękowania i ciekawostki związane z historią przygotowanę przez SHIBĘ) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722
Część druga (statystki dyskusji)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478
Cześć trzecia (ogłoszenie wyników plebiscytu na ulubionego piłkarza La Rambli)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939
W tym wydaniu dziękuję:
@MatiVEB25
@lukasbarca86
@Strays77
@gorgota
@fortunate_son
@Shroud
@Deco1220
@budel17
@Ojciec5tkidzieci
@nvidd
Dzięki serdeczne za Wasz udział!
A dzisiaj bonus - w komentarzu poprzednie 10 części ;D. Szukajcie się ;)
6
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@VamosRakieta
1/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8726821#comment-8726821
2/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8730421#comment-8730421
3/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8733871#comment-8733871
4/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8735523#comment-87355235/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8738990#comment-8738990
6/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8743543#comment-8743543
7/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8746831#comment-8746831
8/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8750420#comment-8750420
9/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8753896#comment-8753896
10/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8757102#comment-8757102
2
@Encore dziękuję bardzo i również pozdrawiam ;D
3
@VamosRakieta a mnie nadal nie ma...
3
@MesQueUnClub96 spokojnie, jeszcze kilka dni ;D
4
@VamosRakieta no to szukam się :)
3
@VamosRakieta ta dyskusja to przejdzie do historii ziomek :) pozdro i twoje zdrówko pite :)
3
@FeloRPS oj już przeszła. Dziękuję bardzo ;D.
2
@SHIBA ;D
2
@VamosRakieta Ale dalej jest to historyczny wyczyn :P
2
@FeloRPS oczywiście, że tak ;D