- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
3
@Janiama wspomniałeś przedtem, że w Grecji spotkałeś Rafała Wolsztyńskiego, piłkarza Widzewa. Mówił o tym, jak boli ich odbieranie piłkarzy w Polsce przez społeczeństwo. Dopiero zobaczyłem, że wrzucił na insta zdjęcie z hashtagiem #JTCNW, co rozwija się jako "j.... tych, co nie wierzyli". Co jak co, ale pisać takie coś jako piłkarz Widzewa, którzy tę drugą ligę powinni byli roznieść, to trzeba mieć tupet. Absolutnie nie pochwalam tego, co działo się na trybunach i na murawie po zakończeniu ostatniego ich meczu, ale w jakimś stopniu trzeba zrozumieć wpienienie ich kibiców. Drugi rok z rzędu mogli frajersko przerżnąć awans i moim zdaniem czegoś takiego nie powinien był pisać. Na zdjęciu jest z kolegą z zespołu, Adamem Radwańskim, który również zawarł taki skrót pod tym postem, z tym że komentarze są już wyłączone.
https://www.instagram.com/p/CDKRPHohukA/
https://zapodaj.net/images/ae5d730872cbf.jpg
Edit. Teraz po odświeżeniu insta widzę, że ustawił konto jako prywatne.
1
@damianex10 To JTCNW jest wzięte na 99% z kanału na YT WarszawskiKoks i ma to trochę inny kontekst niż obrażanie ludzi.
3
@damianex10 Ależ mnie śmieszy taki lans takich "piłkarzyków".
1
@damianex10 Nie ma żadnej akceptacji tego co zrobili smiecie pilkarzom. Nie pisz ze trochę można zrozumieć wpienienie się kibiców. Nic nie usprawiedliwia bicie innych ludzi. A wpis był w innym kontekście.
0
@Janiama To znaczy chodziło mi o wpienienie się tych normalnych kibiców, nie tej patologii bijącej piłkarzy.