- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1972 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1972 Culés
1
Polecam serial Supernatural vardzo wciągający ;)
2
@Szymix654 Oglądam od 2005 roku xD Też polecam, kocham tę piosenkę zespołu Kansas
1
@IronSanHybrid Podziwiam. Ja się poddałem gdzieś po 7, czy 8 sezonach. Moja miłość do tego serialu, nie przykryła niestety jego regresu. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym
1
@osa91 Ja uwielbiam ten serial za to jaki jest (fakt stracił na jakości), ale jednak sentyment do Braci Winchester jest silniejszy, a obecny sezon jest ostatnim i łezka się w oku kręci. Pamiętam jak swego czasu zgrywałem odcinki na płyty bo ciężko było o dostępność tego pięknego serialu :)
1
@IronSanHybrid Panowie ja jest na 14 odc 2 sezonu
0
@Szymix654 To masz jeszcze co najmniej z 5 sezonó naprawdę dobrej zbawy. Zazdroszę!
0
@Szymix654 The Road so far xD Przed Tobą długa, pełna emocji i piękna podróż :D
0
@IronSanHybrid Sam narazie to taka pipka
0
@osa91 Dalej jest słabiej, ale też bez przesady.
0
@Szymix654 Nie będę spoilerował.
0
@IronSanHybrid A mam takie pytanie będzie jakiś wątek gdzie Sam lub Dean będzie miał dziewczynę dłużej niż przez 1 odc?
0
@Szymix654 Tak (15 znaków).
0
@IronSanHybrid A w którym sezonie?
0
@Szymix654 Tak i wtedy Sam nie będzie już taką pipką. To był chyba 3 lub 4 sezon. W przypadku Deana chyba 5.
0
@Szymix654 Oj już nie pamiętam.
0
@osa91 No tak bo on ma moc i pewnie Dean będzie na niego polował
0
@osa91 Ale powiem wam że super serial
0
@Szymix654 No raczej, że super. Podoba mi się bestiariusz tej produkcji i to jak ukazali piekło, niebo, anioły i demony etc.
0
@IronSanHybrid A Dean będzie miał jakieś supermoce?
0
@Szymix654 Nie będę Ci spoilerował, oglądaj na spokojnie.