- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
0
Dear Rambla,
Czy do 100 zł jest ktoś w stanie polecić jakiegoś SmartWatch'a? Czy może po prostu kupić Mi Band'a?
Generalnie nie widzę jakiś większych różnic w funkcjonalnościach jak porównam te za 100 zł do tych za 400-500 zł.
Na różnych forum były informacje typu "za tyle to nawet nie kupuj, szajs" ale nigdzie nie widziałem, żeby ktoś to sensownie uargumentował więc być może ktoś z Was będzie miał styczność z tymi tańszymi modelami.
PS. Najlepiej gdyby wyglądał jak klasyczny okrągły zegarek.
https://sodu.pl/wp-content/uploads/2019/05/53620-9veyqm.jpg
0
@elmayakos nie znam sie, ale szukaj https://www.pepper.pl/search?q=smartwatch ;)
0
@Ghotti dzięki. :)
0
@elmayakos
3 sezon Daredevila dobry?
1
@Joey Jeżeli zacząłeś oglądać Daredevila to wg mnie obowiązkowym jest obejrzeć 3 sezon i zobaczyć zakończenie historii. Wszystkie sezony dla mnie są świetne.
Do tego polecam Punishera i Defendersów żeby zobaczyć jak to się zazębia z innymi historiami.
1
@Joey mnie strasznie wynudzil daredevil ze go nawet nie skonczylem, ogólnie te komiksy marvela na Netflix dla mnie słabe.
0
@elmayakos
Punisher odhaczony, sztos! Defendersi też! Było ok. Został mi tylko 3 sez DD, także obejrzę sobie, dzięki.
0
@elmayakos W tej cenie tylko i wyłącznie Mi Band 5 z Chin
0
@Ghotti U mnie kompletnie odwrotnie. Wciągnąłem 2 sezony w tydzień. W momencie kiedy wyszedł 3 to obejrzałem wszystkie odcinki w jeden dzień.
To samo miałem w przypadku Punishera i Defendersów. Jeżeli chodzi o pozostałe seriale Marvela to rzeczywiście jakoś bardzo się nie wkręciłem.
@Joey Nie zawiedziesz się.
@aras17_VeB No właśnie z tego co widzę to wszyscy polecają Mi Band tylko obawiam się, że może mi nie dojść w przeciągu 2 tygodni.
0
@elmayakos co kto woli, mnie żaden marvel nie wciagnał o ile mnie pamięć nie myli
1
@elmayakos @Ghotti
Mi Panowie nawet Iron Fist i Luke Cage pierwsze sezony się podobały. Kwestia gustu :D