- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
0
Już abstrahując od politycznych agitacji to na prawdę współczuje tej Platformie Nitrasa... I jemu samemu współczuje... Jak ktoś tak niezrównoważony emocjonalnie może być posłem na sejm... Tak wiem, po stronie PiSu też kilku z śrubą się znajdzie ale Nitras to jest ewenement na skale Neandertalską...
2
@FC1899Barca każdy ma takiego wariata PiS Pawłowicz po nitrasa konfa ma Korwina
1
@FCMichalo W sumie to też prawda... Jednocześnie to przeraża że tacy ludzie pracują za nasze pieniądze...
0
@FC1899Barca a jak niby trzaskowski ma mieć wpływ na jego zachowanie. W pisie jest wielu posłow, którzy w chamski i wulgarny sposób pokazywali palce do ludzi (środkowe), pawłowicz i inne wynalazki.
0
@damiano996 No tak w PiSie to wszyscy źli a w PO to sami dobrzy ludzie, same aniołki.
0
@ArdoFCB a czy ja pisze ze w po dobrzy?Ja wiem że niektórzy są mało inteligentni, ale nie widzieć posłów pisu którzy są prostakami którzy wypychają swoje kieszenie jak nikt inny wmawiając że to złe po które rządziło 8 lat temu kradło to już jest ślepota wrodzona.
0
@damiano996 Lubisz PO i się do nich nie odnosisz, tylko do PiSu którego nie lubisz. Tu jest ukazane zachowanie posła PO a ty wyskakujesz z PiSem, czyli co jak w PiS są "prostacy" to w PO ich nie ma?
0
@ArdoFCB też są, nie napisałem że nie ma, więc nie rozumiem czepiania się. Napisałem tylko że niby jak ma wpłynąć na jego zachowanie i tyle
0
@damiano996 Może go wyrzucić ze sztabu za takie zachowanie.
0
@ArdoFCB nie wiem nie jestem trzaskowskim.