- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
4
Z cyklu - sprawy osobiste. Mile zlego poczatki.
Dramat, za ktorym stoja @Janiama oraz @boixos1944 .
Wczoraj Janiama wstawial do swojego muzycznego cyklu Stinga. Boixosa gust poznalem przez wlasny cykl "muzyczny analfabet" i wiem, ze moj sie z nim w wielu momentach pokrywa i moge jego muze prawie w ciemno polecac.
Boixos wstawil w tej dyskusji filmik z domowego koncertu Stinga, ktory przeslalem dobrej znajomej, bo wiedzialem, ze jej sie spodoba. Sam mialem w planach przesluchac to pozniej.
Jej reakcja to placz.
- Co sie stalo? pytam
- jak to co? Wysylasz mi linki z jakimis cycatymi babami (kolezanka ma kompleks na punkcie malego biustu), a dodatkowa jestem stara panna, a Sting mowi o piciu wina i robieniu dzieci. Caly wieczor przeplakalam.
Obejrzawszy ten filmik dopiero zrozumialem, co miala na mysli.
Moral - nie ufajcie tym panom i nie wysylajcie bezmyslnie ;)
Link do dyskusji
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8632507#comment-8632507
oraz do klipu, po ktorym byl placz
0
@Colon hahaha dobra historyjka, uśmiałem się i trzeba przyznać; że pani Cinzia ma czym oddychać. Swoją drogą umieściłem swego czasu ten klip na swoim fb i moja dobra koleżanka też jakoś entuzjastycznie nie zareagowała( czytając twój opis tego dziewczęcia mógłbym przysiąc, że chodzi o tą samą osobę)
dla załagodzenia sytuacji może przyślij jej tę wersję
też z podwórka Stinga( jego pięćdziesiątka, która miała pierwotnie być bardziej huczna, lecz atak na wtc nieco zmienił plany co do wyglądu koncertu). wśród publiczności zauważyć można Marcina Kydryńskiego, dzięki któremu zostałem małym stingologiem :)