- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
14
Cykl o aferach politycznych #2
Afera GetBack
GetBack S.A. była dobrze prosperującą spółką, dopóki nie pojawił się nowy właściciel, który wykorzystał pieniądze inwestorów do finansowania wykładów politycznych Mateusza Morawieckiego, Jarosława Gowina i Piotra Naimskiego, sponsorowania partyjnych mediów i gal na których nagradzano kluczowych polityków PiS-u czy reklamowania partii. Kiedy spółka zaczęła tracić płynność finansową prezes Konrad Kąkolewski domagał się pomocy za "zasługi spółki dla obozu wolnościowego”. U syna w tej sprawie interweniował Kornel Morawiecki, a władza rozłożyła nad organizacją parasol ochronny, dbając by sprawą nie zajęło się ABW ani CBA, zaś KNF zwlekała z zawieszeniem obrotu akcjami GetBacku. Doszło do zatrzymań, jednak działania prokuratury są niepełne i wszystko wskazuje na to, że premier nie poniesie żadnych konsekwencji. Politycy Zjednoczonej Prawicy próbują się usprawiedliwiać przypominaniem afery Amber Gold, jednak tu są wyraźne powiązania z władzą oraz trzykrotnie większe straty, gdyż afera GetBacku kosztowała nas ponad 2,5 miliarda złotych.
Link do wczorajszej części: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8626866
@Chakalaka
1
@Kompletny
Wspaniały cykl.
2
@Kompletny bezczelne oczernianie naszej wspaniałej władzy:D
3
@Chakalaka teraz ci się tak wydaje, ale gdy dobiorę się do afery dżemowej już nie będziesz taki zadowolony.
1
@Kompletny łoznacz mnie jak będziesz wincyj dodawał
1
@Kompletny Kolejne proponuję SKOKi. To jest dopiero cyrk. Poproszę tez o oznaczenie :)
1
@Kompletny Ale za peło jedli ośmiorniczki xD