La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

5

Za kazdym razem nie moge wyjsc z podziwu na jak wysokim poziomie jest soundtrack w Pitbullu.
#NielatMusisz

1

@Colon jak soundtrack to tylko Joker i Bękarty Wojny. ;3
I Fly Einaudiego z Nietykalnych.
Wyżej wymienionych potrafię słuchać godzinami. Dniami. Miesiącami.

1

@jacobFCB
Do tego Nienawistna Ósemka, Pulp Fiction, Wściekłe Psy i Big Lebowski.

1

@Chakalaka Wszystko Morricone jest genialne.
Nienawistna Ósemka też jak najbardziej. Kill Bill też można dodać od Tarantino.
No i oczywiście... klasyka!


1

@jacobFCB
Świetny soundtrack ma także Jackie Brown.
W zasadzie to każdy film Tarantino ma mistrzowską ścieżkę dźwiękową.

1

@Chakalaka Sam Tarantino jest dla mnie mistrzem. Zdecydowanie mój ulubiony reżyser.

1

@jacobFCB No to jest nas dwóch.

1

@Chakalaka Ostatnio sobie odświeżyłem Cztery Pokoje. Nadfilm. Nadal bawi.

0

@jacobFCB Niezle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?