- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
1
"Podobno" Mattéo Guendouzi straszy Arsenal ze jak nie bedzie grał regularnie to odejdzie :) Co myślicie o tym zawodniku ? Dla mnie to jeden z najbardziej przereklamowanych "talentów" obecnie. Nie ma nic w jego grze to by mnie skłoniło do refleksji na ten temat....
0
@PatrykBarca W zasadzie widziałem z 2/3 jego mecze, ale pamiętam, że na początku przygody były wielkie zachwyty nad jego grą.
0
@PatrykBarca Początek u Emeryego miał dobry. Teraz bardzo przygasł
0
@PatrykBarca Wręcz przeciwnie, uważam że to naprawdę dobry zawodnik który potrafi swoją grą napędzać akcje Arsenalu, ot po prostu cały Arsenal jest w słabej formie to i na niego się to przekłada, ale początek sezonu naprawdę miał niezły.
1
@PatrykBarca Raz czy dwa słyszałem jego nazwisko, nic po za tym. Nawet nie wiedziałem gdzie gra. Może to moja ignorancja a może to dużo mówi o jego grze.
0
@SeeleyBooth Widzialem sporo meczów i za Emeryego ale za nic nie potrafiłem w nim nic dostrzec. A jego dziwny styl poruszania się wręcz mnie odrzucał :)
0
@Chwytliwy Dla mnie wyglądał tragicznie i za Emeryego. Styl gry właśnie zupełnie odwrotny do zamierzonego. Zero przyspieszenia , głupie przetrzymywanie piłki zeby oddać do najbliższego i styl poruszania się jakby miał problemy w równowagą :)
0
@PatrykBarca Zgodzę się z tym, że głupio trzyma piłkę, ale gość jest wytrzymały, w przeciwieństwie do takiego Arthura nie boi się raczej wejść w przód i nie unika gry 1 na 1.
0
@Chwytliwy Jest taki "zadziorny" . Widac ze nie odstawia nogi i walczy. Ale uwazam ze sama walka na takim poziomie nie wystarcza i cięzko mowic o kims takim ze ma talent. Z technika u niego na bakier i o ile zagrać agresywniej to każdy glupi potrafi, to innych braków sie nie nadrobi...