- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Hahaha, rany, jaka to jest ŻENADA :D
Dorosłe, stare chłopy, mające rodziny i odstawiają takie cyrki. Każdy każdemu coś tam zarzuca, rzucają jakąś dziwną gwarą, wymieszaną z patologicznym / więziennym słownictwem. W zasadzie nikt nie wie, o co w tym chodzi i mają wywalone, a tamci się wczuwają.
I te ich ciągłe zmienianie stanowisk: "Popek to frajer!", "Nie, jednak Popek jest ok, a Pomidor to frajer!" hahaha. Siedzi jakiś stary raperzyna, z którego każdy słuchacz rapu cisnął zawsze bekę oraz grubasek, który kreuje się na wielkiego i szanowanego bandziora. Na przeciw nich typ, który sobie celowo poharatał mordę i wytatuował oczy, nagrywał jakieś bandyckie kawałki, a teraz grzecznie siedzi i przeprasza Żuromskiego, który go ciśnie od najgorszych. Do tego mamy jeszcze wspomnianego Pomidora, którego NIKT chyba nigdy nie traktował jako poważnego rapera, czy człowieka, który to nie potrafi wysłowić się i napisać poprawnie kilku zdań (polecam sprawdzić jego profil na FB).
Przecież poziom żenady osiągnął tam apogeum. Jakby tego było mało, to oni ten temat ciągną od kilku tygodni / miesięcy. Gdybym był dzieckiem któregoś z nich to bym się spalił ze wstydu. Chłopy zamiast wziąć się do roboty, albo zająć rodziną, umawiają się w pokoju hotelowym i wyzywają wzajemnie, wczuwając w jakąś śmieszną aferę, której chyba nawet oni sami nie rozumieją i nagrywają setki filmików.
Ciekawe jak się muszą czuć teraz fani Firmy :D
6
@LuisSalvano Eh no to poprostu udowadnia że dojrzałość nie zależy od wieku. A swoją drogą musze Ci jednak wypomnieć že Ty tutaj też się potrafiłeś kłócić o totalne głupoty więc w sumie nie bądźmy hipokrytami... każdy z nas czasem robi coś dziecinnego :)
0
@don'T.R.I.P.e Ale ja nie twierdzę, że jest coś złego w tym jak ktoś z kimś się pokłóci. Tylko chyba jest różnica jak paru użytkowników (w dodatku anonimowych) posprzecza się w kilku komentarzach na forum, a nagrywaniem jakichś debilnych filmów i wrzucaniem ich do sieci :D
0
@LuisSalvano Zgadzam się z tobą, ale myśle że tutaj chodzi o nakręcenie jakiegoś hypu/popularność itp. - wydaje mi się że to wszystko jest sztuczne.
1
@LuisSalvano uwienczeniem tego wszystkiego byloby, gdyby ktos z nich startowal w wyborach parlamentarnych.
#internetyNIEdlaKazdego
1
@don'T.R.I.P.e Wiesz, sztuczne, czy nie, to zrobili i robią z siebie debili. A nie są to nastolatkowie, którzy szukają 5 minut sławy na YT. Przecież dziecko takiego Pomidora, czy Żuroma może być poniżane w szkole i wyśmiewane, a wszystko dzięki tatusiom...