La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

konto usunięte

4

W sumie, to dość ciekawy temat na rozpoczęcie dyskusji - Eto'o vs Lewandowski.

Pod kątem wykończenia akcji i generalnie ogólnych statystyk to Lewandowski jest lepszy. Jednak bardziej decydujący jest zdecydowanie Kameruńczyk. Największym osiągnięciem zespołowym Roberta na ten moment jest wygranie Bundesligi. Eto'o? 3x Liga Mistrzów, 2 tryplety z rzędu, 2x Mistrz Afryki. No i do tego miał przeogromny udział w każdym z tych osiągnięć. Lewandowski w Lidze Mistrzów może być ewenementem, bo lada moment wskoczy do top3 najlepszych strzelców w historii, a na koncie może nie mieć nawet jednego triumfu w tych rozgrywkach. Ilość goli na korzyść Polaka, jakość i ważność goli na korzyść Kameruńczyka. W ogólnym rozrachunku Eto'o wygrywa w tym pojedynku. Takie moje zdanie.

7

@Hiacynk Doceniając oczywiście Lewego i to jak się rozwinął, to dla mnie Samuel. Uwielbiałem tego zawodnika, jego styl gry, to ile dawał zespołowi.

4

@Hiacynk Szczerze to wole prime Eto'o niż Lewego.

konto usunięte

4

@Bykunn @Encore Eto'o jest po prostu lepszym piłkarzem. Dla niego nie było różnicy czy gra mecz ligowy czy finał Ligi Mistrzów. Zawsze zaangażowanie na najwyższym poziomie i przede wszystkim łeb do tych wielkich spotkań, bo w tych najważniejszych momentach zawsze błyszczał. Taki talizman.

konto usunięte

7

@Hiacynk Do tego dwa niesamowicie istotne gole w finałach Ligi Mistrzów! Na 1-1 z Arsenalem, dający niesamowitego powera Barcelonie, a do tego na 1-0 z Manchesterem United. I ta radość dająca kopa drużynie!

Niesamowity talizman i ekspert od zadań specjalnych.

7

@Hiacynk Z całym szacunkiem do obu Panów, ale dla mnie jednak PaweŁ Brożek:

7 x Mistrzostwo Polski
1 x Puchar Ligi Polskiej
2 x Puchar Polski
1 x Superpuchar Polski
1 x Mistrzostwo Szkocji
1 x Mistrzostwo Europy U-18
Król Strzelców Ekstraklasy 2008
Ligowiec Roku 2008

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 On jest tak poza skalą zajebistości, że nie bierzemy go nawet pod uwagę. Coś jak Mariusz Pudzianowski.

1

@Hiacynk Problemem Lewego jest to że utknął w Bayernie. Szkoda że tak się stało jeśli przeszedłby choćby do Realu to nie byłoby tej dyskusji. Lewandowski dla mnie jest lepszym napastnikiem niż Eto'o choć Kameruńczyka uwielbiałem jak grał w Barcelonie. Choć Samu jest bardziej uniwersalny ale dla mnie Robert jest mega niedoceniany przez wielu głównie poprzez ligę w jakiej gra. Dodatkowo nasza kadra nie daje szans Lewemu na pokazanie czegokolwiek w wielkim turnieju.

6

@Hiacynk Jak dla mnie półkę wyżej Lewy. To topka dziewiątek w tym wieku. A liczba sukcesów jak sami wiecie nie zawsze świadczy o tym czy ktoś jest lepszy.

1

@Hiacynk eto trafił do lepszej drużyny gdzie najpierw wózek ciągnął Ronaldinho a potem zaczął Messi. Jest wielu piłkarzy z liga mistrzów. W takim razie Arbeloa jest jednym z najlepszych prawych obrońców w historii bo ma mistrzostwo świata, 2 razy Europy i 2 ligi mistrzów. Lewy razem z Suarezem odjechali reszcie w tym wieku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?