- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
1
Ja tam nie napalam się na Der Klassiker, ekipa Favrea jest znana z tego, że potrafi walnąć głupie gafy, tak samo Bayern który figle umie niejednokrotnie płatać i uważam, że mecz skończy się niskim wynikiem dla Bvb albo remisem, cudów nie oczekuje.
4
@Chwytliwy Więc to będzie w jedną albo w drugą stronę i to jest fajne :)
1
@Chwytliwy bez kibiców Ja w ogóle nie czuję tych wielkich meczy...
0
@Messibestplayerintheworld Ta... Zawsze można puścić sobie z dźwiękiem i nie czujesz różnicy aż tak.
2
@Messibestplayerintheworld Też tak mam, nawet jak Barca wróci, to nie będzie to samo, ja ci powiem ze nawet ten mistrz będzie mi jakoś obojętny jeśli duma Katalonii go ugra, wirus niszczy atmosferę.
9
@Chwytliwy aha
2
@Coutinho007 czuję bo widzę te pustki na trybunach, to nie to samo....
0
@Chwytliwy btts musi być
0
@barcelonaLM nie znam skrótów.
1
@Chwytliwy też się nie napalam, bo idę na drugą zmianę do pracy :/
0
@Chwytliwy Racja ale tej atmosfery ostatnio nie czuliśmy za bardzo na CN :/
1
@Messibestplayerintheworld No jest trochę lipa ale po takiej przerwie to nawet i człowiek bez widzów obejrzy takiego Der Klasikera.
0
@eckov Odpal sobie powtóreczkę na fullmatchesandshows, gdy wrócisz z pracy.
2
@Chwytliwy nie pamietam, kiedy ostatni raz widzialem slaby mecz BVB z Bayernem. W ostatnich 6 meczach padlo 29 goli, prawie 5 na mecz - fakt, niektore wyniki byly duze dla Bayernu, 9-0 w ostatnich dwoch, ale te mecze zawsze sa gwarancja goli.