- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 586 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 586 Culés
89
Adam Marciniak (piłkarz Arki Gdynia) o podejściu niektórych piłkarzy podczas kwarantanny: "Nie róbmy z siebie świętych krów! Jak słyszę wypowiedzi niektórych zawodników, że ktoś z rodziny im zakupy robi, to ja się nie dziwię, że mają nas potem jako grupę zawodową za niedorozwiniętych. Aż żenująco to czytać i słuchać. Oszczędzę ich i nie będę wymieniał nazwisk. Spotkałem się z tym, że 25-letni facet siedzi spanikowany w domu, a zakupy robi mu ojciec, który jest w grupie ryzyka. Aż mi wstyd za niego. Skoro wysportowany, grający w piłkę facet w sile wieku ma jakieś obawy, to co powiedzieć o lekarzach, pielęgniarkach, paniach w Biedronce, kurierach? O kimkolwiek, bo wszyscy pracują i się narażają. A my piłkarze mamy czuć wielkie obawy. Albo chcemy grać i zarabiać, albo nie. Jak ktoś ma obawy, to się może przebranżowić i pracować w domu." [SF]
13
@BarcaInfo Amen.
0
@BarcaInfo Marciniak dobry chłop,a tu idealnie podsumował patologię
1
@BarcaInfo Piłkarze do wielkich głów no nie należeli nigdy, ale co poradzisz
1
@BarcaInfo Powiedział to, co dużo osób myśli. Tylko jego nikt za to nie zjedzie, bo mu nie zarzuci np. że zazdrości grajkom kasy.
1
@BarcaInfo to samo napisałem parę dni temu to dostałem pojazd od chmary ludzi ale to powiedziałem ja a jemu pewnie będą te same osoby biły brawo
0
@BarcaInfo Prawda, ale z tego co wiem to piłkarze od klubów i ligi dostali przykaz by nie ruszać się z domów, bo będą badania i fajnie jak by nie mieli wirusa, by mogła liga ruszyć.