La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

4

Ankiety wykazaly, ze przecietny uzytkownik LR rozbija sie Audi, ma chinskiego Szaomi oraz jest kolo 30.

VW, Opel i nie posiadam samochodu tez wysoko.
https://strawpoll.com/65db2g8f/r

konto usunięte

0

@Colon Tylko ja jeżdżę autobusem.

konto usunięte

0

@Colon Jak duża próba w badaniach?
@tristan87 ja też jeżdżę mimo prawka. W moim mieście nie opłaca się mieć auta:)

0

@kerouac Brzmi, jak Warszawa

1

@kerouac bardzo duza, okolo 3000 uzytkowniko, nawet ci ktorzy byli bez kont i offline i zbanowani.
Mala proba - taka zabawa bardziej.

konto usunięte

0

@nieprzysiadalnosc trojmiasto akurat xd

konto usunięte

1

@kerouac W moim też się nie opłaca.

0

@Colon Ach te wieśniaki jeżdżące niemieckimi autami...

0

@kerouac Byłem w Trójmieście w dosyć gorącym okresie, bo na Openerze i raczej tak źle nie było

0

@kerouac ale czuje, ze tendencja by sie utrzymala.

konto usunięte

0

@nieprzysiadalnosc nie chodzi o korki, bardziej o komunikację i koszty. Mieszkam bardzo blisko SKM, która trasę Gdynia - Sopot - Gdańsk, pokonuje w mniej więcej 40-50 minut. Z niej z kolei wszędzie jest blisko (praca, centra handlowe, przychodnie, centrum miasta). Dużo hajsu oszczędzam na korzystaniu z komunikacji (jak porównuję sobie ze znajomymi).

konto usunięte

0

@Colon Czemu ja tych Twoich ankiet nigdy nie widzę?

0

@VenoM trudno powiedziec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?