La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

1

Cristiano i 2:2 w klasyku.Leci na ev1.

0

@Encore Oglądałem o 13 ;) I ten blok defensywny składający się z Montoyi, Mascherano, Adriano i Alby :D Niestety Barca w tamtym sezonie to już nie było to :(

konto usunięte

1

@Coutinho007 "To już nie było to", a z blokiem defensywnym, gdzie na PO grał rezerwowy Montoya, a na ŚO Adriano, bez klasycznej 9-tki i z nowym trenerem na luzie zremisowaliśmy 2:2 z "mocarnym" Realem, a nawet mogliśmy wygrać, gdyby strzał Montoyi z końcówki poszedł parę centymetrów niżej ;) To raczej pokazuje niemoc Realu. Z resztą Leo wtedy już od kilku lat wyprawiał na boisku, co chciał. Ligę też bez problemu wygraliśmy. A LM? Cóż, choroba Tito, kontuzje Leo... Z resztą w tamtym sezonie Bayern był maszyną i walcem nie do zatrzymania, podobnie jak Barca w sezonie 10/11 i 14/15, więc żadną ujmą było z nimi przegrać.

0

@LuisSalvano Obecnie to jest Barca podobna do końcówki kariery u nas Franza Rikaarda i Taty Martino :/ Gra bez pomysłu, bez chęci, bez finezji i bez świeżości a mimo to jesteśmy na 1 miejscu w lidze :D

konto usunięte

0

@Coutinho007 No może i coś w tym jest. Jednak jak widać, niektórym to nie przeszkadza na tej stronie, bo jak wspomni się o pewnym finezyjnym Brazylijczyku i jego potencjalnym transferze do Barcy, to dostają białej gorączki ;)

1

@LuisSalvano Przecież Coutinho wraca do nas wkrótce :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?