- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 631 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 631 Culés
2
Barcelona będzie prawdopodobnie zmuszona poprosić piłkarzy do zastosowania długoterminowych obniżek wynagrodzeń, nawet w następnym sezonie. Szacuje się, że budżet klubu na następny sezon spadnie o około 200 milionów euro w stosunku do zatwierdzonego budżetu na ten sezon w wysokości 1 miliarda euro. [Moises Llorens/Samuel Marsden]
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@BarcaInfo Jedna zaleta kiepskiej sytuacji finansowej - nie przyjdzie Neymar.
3
@NeroTFP I jeszcze mniejsza szansą na Lautaro.
4
@NeroTFP Przy kiepskiej sytuacji finansowej nie ma żadnych zalet, a transfer Neymara byłby dużym wzmocnieniem naszej kadry.
3
@NeroTFP a tam, zaraz przyjdzie taki jeden i Ci policzy kogo opchniemy za ile i gdzie i kogo wymienimy i ze nie jesteś księgowym klubu to nie pisz głupot :d
1
@BarcaInfo No nie wiem, czy byłoby to wzmocnienie naszej kadry. W ostatnich latach Neymar to piłkarz, którzy minimum 20 spotkań jest wyłączony poprzez kontuzje, a do tego praktycznie nigdy nie jest gotowy na fazę pucharową Ligi Mistrzów. Ostatnie lata Neymar to piłkarz wyłącznie na ligę i fazę grupową LM (a tu też niekoniecznie).
Przez trzy sezony fazy pucharowej Ligi Mistrzów, aż dwukrotnie nie mógł pomóc swojej drużynie, gdy ta grała w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ten sezon był wyjąkiem, pierwszym od trzech lat. Grał przede wszystkim w lidze.
Przy takiej pensji to dla mnie zbędny wydatek. Na zwykłe rozgrywki ligowe wystarczy ktokolwiek inny, tańszy.
0
@NeroTFP Nikt nie przyjdzie, a to już jest problem. Mamy co najmniej 2 pozycje do wzmocnienia na już