- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
6
What if #13, czyli co jeśli reprezentacyjne koszulki tworzone by były przez firmy odzieżowe z ich krajów. Celowo napiszę tylko nazwy firm, bez nazwy reprezentacji.
✦ La Martina
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/53ec0c29994935.560da9f3830a2.png
✦ Reserva
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/bcedeb29994935.560da9f385b8e.png
✦ Fred Perry
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/bccdde29994935.560e9cb5ddb98.png
✦ Lacoste
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/d38fce29994935.560da9f37dd0a.png
✦ Hugo Boss
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/215bf429994935.560e9cb5dec14.png
✦ Scotch & Soda
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/9281b429994935.560da9f384642.png
✦ Emporio Armani
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/a5615829994935.560e9cb5dfc69.png
✦ Kenzo
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/b007f029994935.560da9f381be3.png
✦ Massimo Dutti
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/1c26ea29994935.560da9f38062b.png
✦ Ralph Lauren
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/359b3829994935.560dae3256b76.png
✦ Sacoor Brothers
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/43de0729994935.561aa808961d4.png
✦ Lyle & Scott
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/2323e229994935.561aa37a55abd.png
3
@Danny Gaucho piękne
1
@Danny Gaucho Niemcy maja stroje z adidasa, który jest niemiecki, Hiszpania to prędzej Joma, Anglia Umbro a Włochy Diadorra. A Polska mogłaby mieć z 4F.
0
@Lord_Vader nie wiem czy to ironia czy nie, ale jeśli nie to naprawdę piękne:)
1
@Danny Gaucho Ale Hugo zajebisty.Kupiłbym.
0
@escarabajo serio mi się podobają