- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 977 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 977 Culés
0
Co sądzicie?
CHINY -zgony w ciągu doby 10
WŁOCHY -zgony w ciągu doby 368
Przy czym w stanie poważnym/krytycznym od jakiegoś czasu (kwestia tygodnia, 10 dni) było ponad 6 tys. Teraz jest ich w Chinach już tylko 3 226. Co oznacza, że stan sporej liczby osób się poprawia.
4
@Piotr89Sand Chiny to kraj totalitarny, komunistyczny... Przecież oni ci prawdę powiedzą wtedy gdy ta prawda to nie będzie prawda albo będzie prawdą którą ty, jako obywatel chcesz usłyszeć... Zawiłe? Tak. Im o to chodzi.
1
@FC1899Barca 3 tys to chyba zółtków umarlo do 10 lutego. Juz pielegniarki chinskie pod koniec STYCZNIA sie wypowiadały ze jest duuuuuuzo wiecej zarazonych niz podaja.
0
@Piotr89Sand albo kręcą liczniki albo mają lekarstwo ;)
0
@FC1899Barca Z jednej strony tak, ale z drugiej widziałem wypowiedź Polaka, który tam mieszka. On mówił, że normalnie dostawał smsa na telefon z informacjami gdzie u kogoś potwierdzono zakażenie. Konkretnie ulica, budynek. Żeby on o tym wiedział. W Polsce nawet miejscowości nie chcą podać...
1
@Jaca27 Właśnie ta druga rzecz mi przyszła do głowy... Podobno teraz straszą USA, że im zablokują dostęp do leków łagodzących objawy COVID-19.
0
@Piotr89Sand no słyszałem właśnie,że zaczyna się wojna na groźby z Ameryką
1
@Piotr89Sand
Trzeba pamiętać, że jednak Chiny przesłały Włochom dużo materiałów medycznych oraz swoich lekarzy. Gdyby u nich było tragicznie, nie zrobiliby tego. Jestem prawie pewny, że jednak opanowali sytuację.
0
@Maciej_T 9 lekarzy i wcale nie tak dużo materiałów medycznych. To tylko propaganda. Słyszałem, że w Chinach trzeba zachorowania i zgony liczyć co najmniej x5.