- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
6
Byłem właśnie w biedrze i ryż, makaron i mleko to towary deficytowe (de facto brak na sklepie). Ludzie nie dość, że pełne wózki wszystkiego to jeszcze z ryjem na te kasjerki... Jakiś typ pyta się : czy 5 kasa zostanie otwarta bo są kolejki ?
Kasjerka : za sekundę, bo koleżanka poszła na chwilę do toalety.
Typ : wy to cały czas siedzicie w tych toaletach (drąc gębę na tę kobitkę, a cały sklep w śmiech...)
Na to ja już nie wytrzymałem i mówię ludzie ogarnijcie się ! przecież to też są ludzie ledwo wyrabiają na zakrętach.... trochę wyrozumiałości szczególnie w tym okresie... to skończyły się śmichy chichy i wzrok w dół...
Ja nie wiem czy ludzie nie dość, że panikują (co po części jest zrozumiałe) to muszą jeszcze wyżywać się na innych ?!
12
@IronSanHybrid Nie. Ludzie po prostu myślą tylko i wyłącznie o swoich dupach. Nie znajduję innego tłumaczenia na osoby, które uciekają ze szpitali zakaźnych i takich, których właśnie opisales. Nie pomyśli jeden z drugim, że ta kobitka ze sklepu musi zapierdzielac teraz od 6 do 22, praktycznie bez przerwy, a jest tak samo zagrożona ewentualnym zakażeniem, jak roszczeniowi klienci. Burak i tyle. Ciekawe czy jakby jemu zabronic pójść do kibla, byłoby fajnie?
2
@FranzMaurer Nie wiem jak to wytłumaczyć... żenujące sytuacje.
0
@IronSanHybrid taa xd
0
@IronSanHybrid Ale rycerz. Smoki były?
0
@krzychu1526 tylko w spodniach :/
1
@kerouac Ty mi tu nie podskakuj ^^
1
@FranzMaurer jest nawet bardziej narażona na zarażenie przez to ile ludzi przewija się przez sklep