- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1918 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1918 Culés
5
Szkoda mi szczególnie pracowników sklepów, którzy i tak muszą pracować.
Roboty jak za trzech, bo część pracowników pójdzie na zwolnienie ze względu na dziecko, ludzi w sklepach tłumy, więcej dostaw towaru. Raz, że narażeni bardziej na wirus, a dwa, że narobią się jak maszyny...
1
@LuisSalvano Z jednej strony tak ale ktoś musi bo ludzie muszą miec dostęp do podstawowych produktów.
3
@LuisSalvano dziękuje i pozdrawiam - pracownik sklepu.
2
@Avada Kedavra Mój bohaterze którego mamy a na którego nie zasługujemy!!
2
@LuisSalvano E tam, ja nie zamierzam harować na śmierć tylko dlatego, bo firma oszczędza na etatach już od lat. Dalej swoim tempem, bez pośpiechu, na spokojnie :)
0
@Hushovt Nie no, pod tym względem to jasne. Natomiast tak z czysto ludzkiego punktu widzenia szkoda ich w tym całym chaosie.
1
@LuisSalvano Jak już zamknęli szkoły, baseny, kina itd to sklepy też powinni pozamykać. Bo przecież to idiotyzm w tym momencie z jednej strony, ludzie i tak będą chodzić do galerii, do restauracji, jeden pomaca jakiegoś pomidorka i go odstawi (no bo po co rękawiczki jednorazowe ubrać :D), a potem ktoś inny takiego weźmie i zje w domu. 100% ochrony państwo nigdy nie uzyska, ale takie zamykanie pojedynczych instytucji też na niewiele się zda dopóki ludzie sami nie ogarną jakie gówno zaczęło się dziać.
Wyrywkowo otworzyć jakiś sklep dwa-trzy razy w tygodniu i przez okienko podawać produkty itd, wtedy może miałoby to jakiś sens, opcja jak z jakiegoś średniowiecza, ale w tym momencie takie działania rządu na nic się zdadzą jak napisałem wyżej. A gerberki małe się cieszą, że mają kolejne ferie, a i tak będą wychodzić z domów, imprezować, siedzieć w maku i się panoszyć, bo nie rozumieją powagi sytuacji
2
@PawkoFCB Wyrywkowo sklepy otwierać i przez okienko podawać? Kolejki to będą większe niż za PRL przy takim rozwiązaniu i wyjdzie na to samo w sumie :D
0
@LuisSalvano pracownik magazynu pozdrawiam wszystkich zakupoholikow jest jazda