- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1069 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1069 Culés
6
Ale was bolą te porażki, zarówno Roma jak i Liverpool po prostu były lepsze a wy się zachowujecie jakby te kluby były wrogami na poziomie Realu
0
@CalcioFan do Romy nikt nic nie ma ...ale Liverpool to już zupełnie inna para kaloszy
9
@CalcioFan To nie można po prostu nie lubić Liverpoolu. Okej.
6
@CalcioFan nie tyle lepsze. Po prostu my się zesraliśmy metr przed kiblem dwa razy.
0
@VamosRakieta No tak, przegraliśmy 4:0, ale nie byli lepsi. Masz rację.
2
@CalcioFan Mi się wydaje, że niechęć do Liverpoolu wynika z innych rzeczy, a nie głupiego dwumeczu w LM.
1
@krzychu1526 nie mozna. Braithwaita tez nie mozna. Braithwaita trzeba lubic i mu zyczyc zeby gral zamiast wychowankow hahah
5
@krzychu1526 Liverpool trzeba uwielbiać teraz do końca świata.Złego słowa nie można też powiedzieć,jeśli tego nie wiesz to nie jesteś kibicem tylko cieciem.
1
@FCB24 do Romy nikt nic nie ma, bo Roma niczego nie wygrywa.
0
@FDJ Ty masz chyba jakiś problem z tym Braithwaitem.
0
@aras17_VeB ani pół słowa nie napisałem o tym, że nie byli lepsi ;).
Byli lepsi, ale nawet mimo tego powinniśmy w obu przypadkach obronić przewagę z pierwszego meczu ;).
0
@YoNoEntiendoNada nie sądzę żeby to był powód
1
@Witekk10 a skad. To moj ulubiony pilkarz
0
@CalcioFan A co Ci takiego zrobił Real że jest wrogiem?
0
@aras17_VeB Jakby nie patrzeć to w pierwszym meczu dostali 3-0
0
@CalcioFan Niechęć do Liverpoolu jest powodem ich zachowania. Wygrali LM i kozaczą, jakby osiągnęli coś niewyobrażalnego i myślą, że są najlepszą drużyną XXI wieku. Oby AM ich zgasiło i koniec będzie "wielkiej" ery ekipy Kloppa.