- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
4
Cieszy mnie to, że jest nas więcej odnośnie Wernera w naszych barwach. Na początku gdy o nim pisałem, nie było za wiele pozytywnych głosów odnośnie Timo. Obserwuje chłopaka od jakiegoś czasu i jest to niesamowicie inteligentny, pracowity i odnajdujący się na każdej pozycji w ataku zawodnik, moim zdaniem idealnie skrojony pod grę kombinacyjną. Oczywiście nie daje to gwarancji, że do nas dołączy, ale cieszy sam fakt zainteresowania się nim przez Barcelone. Za Lautaro Martineza, który ma kosztować mln, możemy mieć takiego Wernera i Aouaro. Nie wiem czy tego drugiego trzeba przedstawiać, ale to niesamowicie wyszkolony technicznie ze szczyptą magii, posiadający dosłownie wszystko co potrzebuje kreatywny środkowy pomocnik. O wiele bardziej cieszyłbym się z dwóch takich wzmocnień.
0
@Gaucho
tez pisałem o nim. Ale Werner juz po słowie z Kloppem podobno.
Moze jednak opcja Barcy tez go skusi do zastanowienia.
Martinez - tak czy tak musi do nas trafić. Lepiej dac 120 mln w ratach jak płacić całość.
Będzie kasa na innych.
Aouaro - spoko pomocnik tylko po co nam Artur w takim przypadku.
Nam potrzebny kolejny BOX to BOX - za Rakitic i Vidal.
0
@Gaucho Polać mu.
3
@Gaucho Ja żałuje że nie ma szans na Jesusa.
0
@fenix1983 box to box jak Rakitic czy Vidal i dalej w to brnąć? Nam potrzeba kreatywnego środka pola jeśli chcemy wrócić do pięknej gry. Arthur nie ma nic do Aouaro, pozycja tego pierwszego to cofnięty rozgrywający, natomiast Houssema pozycja jest zdecydowanie bardziej ofensywna, coś jak De Bruyne.